هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
خانه » تکنولوژی » مشکل خمیده شدن آیفون 6 پلاس حقیقت دارد؟

مشکل خمیده شدن آیفون 6 پلاس حقیقت دارد؟

آیا مشکل خمیده شدن آیفون 6 پلاس حقیقت دارد؟

بله، حقیقت دارد. آیفون 6 پلاس در صورت قرار گرفتن در فشار بالا و در این مورد نه آنقدر بالا به راحتی خمیده شده و آسیب میبیند. اما چرا؟ علت آنست که آلومینیوم فلزی نرم بوده و در صورت خمیده شدن به صورت اول باز نمیگردد.
مشکل خمیده شدن آیفون 6 پلاس حقیقت دارد؟

اپل نیز در هر دوره 4 ساله یک بار ظاهر گوشی های خود را بروز رسانی کرده و این بار هم شاهد این تغییر بودیم. اما به نظر میرسد این تغییر کمی بدون توجه و مهندسی انجام شده است.

با اعلام گسترده این مشکل توسط کاربران اپل گزارشی از مراحل تستینگ اولیه را پیرامون آیفون های نسل 6 ارائه کرد و اعلام کرد که کلیه امور از پیش انجام شده، و اپل همه تست های مورد نیاز را قبل از ارائه انجام میدهد.

این شرکت همچنین اعلام کرد که آیفون همواره بر اساس نیاز های روزانه و فشار های موجود طراحی میشود و همچنین اعلام کرد که این مشکل در زندگی روزانه بسیار کم رخ خواهد داد. در ادامه این گرازش نیز اپل گزارش تصویری از مراحل تست دستگاه ها را به شیوه های مختلف در کارگاه به نمایش عموم گذاشت.

این گزارش بصورت یکپارچه از شبکه تلویزیونی CNBC پخش شد. گوینده برنامه همچنین اعلام کرد که بیشتر گزارش دهندگان این مشکل، خود دچار مشکل نشده بودند و در اصل نگران بودند که آیا این مشکل برای گوشی های آنها نیز رخ خواهد داد یا خیر. مشکل خمیدگی آیفون 6 پلاس در صورت آوردن فشار بالا به ساختار گوشی ایجاد میشود و قابل بازگشت نیست.

این مشکل در ابتدا از طریق وبسایت های تکنولوژیکی و شبکه های اجتماعی منتشر و سبب شد که بسیاری ابراز نگرانی و یا از خرید آیفون 6 منصرف گردند. شایان ذکر است این مشکل در آیفون 6 پلاس و نه 6 بصورت عمره گزارش شده است.

بسیاری معتقدند که اپل مهندسی بی نقص خود را پس از مرگ جابز از دست داده زیرا تقریبا تمامی آرمان های استیو تا بحال زیر پا گذاشته شده اند. شاید علت عمده این باور این باشد که در اصل طراحی و مهندسی نرم افزار و سخت افزار در کنار هم چیزی است که اپل را برتر نگه داشته بود و هم اکنون با ایجاد مشکلات موجود در سیستم عامل آی او اس (مشکل موجود در 8.0.1) و همچنین مشکلات سخت افزاری چون این خمیدگی دیگر شاهد پیشرفت اپل و یکه تازی آن نیستیم.

منبع: بروزرسانی

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم