کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خانه » اس ام اس » فردوسی پور در برنامه 90 : برای پاشایی و غلامحسین مظلومی دعا کنید

فردوسی پور در برنامه 90 : برای پاشایی و غلامحسین مظلومی دعا کنید

عادل فردوسی پور در برنامه نود :

برای مرتضی پاشایی و غلامحسین مظلومی دعا کنید

adel-90-javanfa

بقیه گزارش در ادامه مطلب

 

عادل فردوسی پور از بینندگان برنامه اش خواست تا برای دو بیمار سرشناس بستری در بیمارستان دعا کنند.

عادل فردوسی پور در شروع برنامه 90 دوشنبه شب از بینندگان برنامه اش خواست تا برای مرتضی پاشایی خواننده سرشناس پاپ ایران دعا کنند. چند روزی هست که پاشایی خواننده محبوب کشورمان به دلیل بیماری سرطان در بیمارستان بهمن بستری شده است.

فردوسی پور درباره او گفت:« در تماسی که داشتیم گفتند حال پاشایی بهتر است اما برایش دعا کنید.» او در ادامه از بینندگانش خواست تا برای غلامحسین مظلومی سرطلایی دوست داشتنی استقلال دعا کنند. او هم مدتی است که با سرطان دست و پنجه نرم می کند.

او در ادامه برنامه اش هم درباره سلامتی پاشایی گفت : «با احسان علیخانی که حرف زدم می گفتند حال مرتضی خیلی خوب نیست اما شکر خدا روند درمانی اش رو به بهبود است. متاسفانه این شایعاتی که ساخته شده باعث آزار خانواده اش شده است.»

(خبرآنلاین)

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


  • اهنگ جدید اهنگ جدیدhttp://www.silamusic.ir/%D9%BE%D8%B1%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-97/
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز