آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خانه » عکس » عکس های پوریا پورسرخ و بیوگرافی

عکس های پوریا پورسرخ و بیوگرافی

عکس های پوریا پورسرخ و بیوگرافی

عکس های 93  پوریا پورسرخ و بیوگرافی

پوریا پورسرخ در۴ صبح ، ۴/ تیر / ۱۳۵۶ در بیمارستان متولد شده و  با خانوادش درجوردن زندگی میکنند.
فرزند اول خانواده است و یک برادر به اسم رضا و دوخواهر به نام های پگاه و پانته.آ داره که همشون دانشجو هستند، پدرش بازنشسته ی یک شرکته نفت و یه مادر مهربون داره که اونو عاشقانه دوست داره و مدرس زبان است.
دکتر فیزیولوژی گیاهی است، از ماشین پاترول خوشش میاد و اون ماشین رو داره، وقتی ازش میپرسن آبی یا قرمز میگه بنفش، او مجرد است و هنوز قصد ازدواج نداره.(( حالا خوبه دختر نشده وگرنه، واه واه واه واه))
در دوره ی دبستان به دلیل کاره پدرش در شهرهای مختلف به خصوص شهرهای جنوبی میرفت، در دوران راهنمایی در مدرسه ی(( شهید با هنر)) در تهران و دوران دبیرستان را در مدرسه ی(( رازی)) گذراند.
او میگوید من به کسی بده کار نیستم و از این بابت خدا را شکر میکنم ولی از لحاظ اخلاقی به خیلی ها بده کاره. او میگوید: خدا مرا دوست دارد که مرا به کسی بده کار نکرده!!!
فوق العاده ول خرج است. او حساب گر خوبی نیست و حساب گری را دوست ندارد، معتقد است اگر پول رو خوب خرج کنی، خدا خوب بهت پول میده.
دوست داره اسم پسرش ایلیا باشه و اسم دخترش هیلدا.(( زن نمیگیره، ولی پیش پیش اسم بچه تعین میکنه))۱

عکس های پوریا پورسرخ و بیوگرافی

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


دانلود آهنگ جدید
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز