تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » پزشکی و سلامت » جنسی » آموزش بزرگ کردن سینه

آموزش بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه

بسیاری از خانم ها دوست دارند که سینه های بزرگ و خوش فرمی داشته باشند اما دلایل مختلفی سبب می شود تا این خانم ها از این خواسته باز مانند. حال ما قصد داریم در این مطلب به شما دلایل کوچک بودن سینه و همچنین راه های بزرگ کردن آن را توضیح دهیم.

چرا سینه هایم کوچک است؟

دلایل مختلفی برای این مسئله وجود دارد ، برخی از این علل ها درمان پذیر است و برخی دیگر خیر. حال می خواهیم به طور کامل این دلایل را بررسی کنیم.

علت اول : هورمون های بدن شما

– کمبود هورمون های فولیکولین-لوتئین می توانید عامل این مسئله باشد . این هورمون ها از تخمدان ترشح می شوند. توجه داشته باشید که تشخیص این موضوع فقط توسط پزشک صورت می گیرد ، پس به صورت سرخود از دارو برای درمان این موضوع استفاده نکنید.

– غدد هیپوفیز و تیروئید تاثیر مستقیم بر روی تمامی اعضای بدن دارند که سینه ها نیز از این قاعده خارج نیستند. کم کاری و پر کاری تیروئید می تواند دلیلی بر کوچک بودن سینه باشد. شما می توانید با انجام آزمایش های خاصی کم کاری یا پر کاری تیروئید خود را تشخیص دهید.

 

علت دوم : تغذیه نادرست

به نقل از جوان فا : تغذیه ی نادرست چند حالت دارد ، حالت اول کسی که سوء تغذیه دارد و همین مسئله باعث لاغری بیش از حد وی شده است. این افراد با افزایش وزن خود تا حدودی می توانند سینه های خود را بزرگ کنند.

حالت دوم : حالتی است که شخص اضافه وزن داشته و تصمیم به استفاده از رژیم های غذایی نادرست می کند. همین مسئله سبب می شود که چربی های بدن او به صورت نادرست بسوزند. همانطور که می دانید سینه از بافت های چربی زیادی تشکیل شده است و همین موضوع می تواند باعث کوچک شدن سینه های آنها شود.

 

علت سوم : وراثت

مسئله ی وراثت و ژنتیکی بودن یکی از اصلی ترین علل های کوچکی سینه می باشد. این موضوع به سختی درمان پذیر است. پس بهتر است وقت خود را با قرص ها و یا کرم های حجم دهنده نگیرید.

معرفی راهکارهایی برای بزرگ کردن سینه ها

روش های زیادی برای بزرگ کردن پستان وجود دارد ، که یکی از ساده ترین این روش ها عمل جراحی می باشد. اما مسئله اینجاست که عمل جراحی نمی تواند به طور کامل زیبایی سینه های طبیعی را داشته باشد.

به همین خاطر روش هایی که به صورت قطعی باعث بزرگ شدن سینه ها می شوند را در این مطلب برای شما جمع آوری کرده ایم.

 

 

روش اول : با ماساژ دادن ، سینه هایتان را بزرگ کنید

این تمرین را بهتر است قبل از خواب زمانی که در حالت افقی هستید انجام دهید. شما در این روش باید در ابتدا سوتین خود را باز کرده تا پستان هایتان حالت کاملا خوابیده پیدا کنند ، سپس دست راست را روی پستان راست و دست چپ را روی پستان چپ قرار دهید. حال شروع به ماساژ دادن کنید. برای ماساژ دادن هر سینه را در جهت مخالف سینه ی دیگر بمالید. این تمرین را باید به مدت شش ماه ، روزانه در حدود ده دقیقه تمرین کنید تا به بهترین نتیجه برسید.

 

روش دوم : ورزش های مخصوص سینه

ورزش کردن تاثیر زیادی در بزرگ شدن سینه دارد ، شاید اگر نگاهی به اطرافیان خود کنید این تفاوت را احساس می کنید. شما با انجام تمرینات کششی : 1.گردن ، 2.ماهیچه های زیر پستان می توانید پستان هایتان را بزرگ کنید. البته یک روش دیگر نیز وجود دارد و آن تمرینی به نام ” X ” است. در این تمرین باید دهان خود را تا جایی که می توانید باز کنید. انجام این تمرین در روز باید در حدود سی بار انجام شود.

 

روش سوم : تمرین آرنج

شما در این روش باید به وسیله آرنج سینه های  خود را قفل کنید. برای انجام این تمرین با دست راست آرنج دست چپ را بگیرید و با دست چپ نیز آرنج دست راست را حال یک دقیقه آرنج هایتان را به سمت یکدیگر فشار دهید. استراحت کنید! دوباره این تمرین را انجام دهید این تمرین در حدود 25 بار در روز کافیست. شما با انجام این روش نه تنها به بزرگ تر شدن سینه های تان کمک می کنید ، بلکه باعث خوش فرم شدن و همچنین سفت شدن سینه نیز می شوید.

 

روش چهارم : مشت کردن دست ها

دست هایتان را مشت کنید. رو به روی هم قرار داده . حال فشار دهید . با این تمرین ماهیچه های زیر بغل و سینه هایتان منقبض می شود. این تمرین نیز مانند تمرین قبل باعث خوش فرم شدن سینه هایتان می شود. انجام این تمرین در حدود 20 بار در روز کافیست.

 

روش پنجم : ماساژ

این روش نیز تقریبا مانند روش اول است با کمی ریزه کاری بیشتر

با نوک انگشتان به صورت دورانی از نوک سیـنه تا طرفین حرکت کنید.

بعد همین حرکات را کمی محکم تر انجام بدید طوری که فشار را احساس کنید.

یادتان باشه کاری با نوک سیــنه نداشته باشید و فقط روی عضلات سیــنه تمرکز کنید.

سیــنه را با دست محکم فشار بدید انگار که دارید آب لیمو میگیرید و رها کنید. این کار رو تا ۱۰ بار انجام بدید.

ولی یادتون باشه هرگز فشار را زیاد نکنید که درد ایجا شود.

ماساژ پستان باید برای شما لذت بخش و آرام کننده باشد.

حالا همین کارها را با دست چپ برای پستان راست انجام بدید.

هنگام ماساژ پستان ها میتونید از روغن خراطین استفاده کنید.

 

روش پنج : دوش آب سرد

آب سرد باعث منقبض شدن عروق سینه ی شما می شود و همین مسئله سبب می شود تا خون در رگ های سینه شما جریان بیشتری یابد. شما می توانید با روزانه یک یا دو دقیقه دوش آب سرد به بزرگ شدن سینه هایتان کمک کنید.

بهتر است که زیر آب سرد سینه های خود را ماساژ دهید. ماساژ سینه ها باید مانند روش اول باشد فقط در حالت ایستانده.

 

 روش ششم : ورزش

این روش بهترین و موثر ترین روش است. شما می توانید با روش های مختلفی ورزش هایی انجام دهید که موجب بزرگ شدن سینه هایتان شود.

 

با شنا کردن سینه های خود را بزرگ کنید

در کل آب می تواند روش بسیار مناسبی برای بزرگ کردن سینه باشد ، وقتی که شما در آب قرار می گیرید ، فشار آب ، خود باعث ماساژ سینه های شما می شود. حال اگر شما شنا کنید علاوه بر فشار آب فشار انقباض ماهیچه ها نیز به آن اضافه می شود. ما برای بزرگ کردن سینه ، شنای قورباغه را پیشنهاد می کنیم. چرا که در این شنا فشار زیادی بر ماهیچه های سینه و زیر بغل وارد است.

 

تمرینات خاص هوازی

این تمرین به این صورت است که شما باید دست های خود را به سرعت و قدرت باز و بسته کنید ، این تمرین ماهیچه های شما را تقویت کرده و گردش خون را در ناحیه سینه ها افزایش می دهد که همین عامل سبب بزرگ تر شدن سینه ها می شود.

 

توصیه های تغذیه برای بزرگ کردن سینه ها

استروژن یکی از هورمون های اصلی در رشد سینه ها می باشد ، شما میتوانید با به کار گیری رژیم های غذایی خاص ، این هورمون را در بدن خود افزایش دهید.

سویا یکی از مواد غذایی است که خوردن آن سبب بزرگ تر شدن سینه می شود ، چرا که در این خوراکی ماده ای شبیه به استروژن وجود دارد که تحقیقات صورت گرفته نشان داده است که این ماده می تواند همچون استروژن سبب رشد سینه ها شود.

خوردن ویتامین E نیز تا حد زیادی می تواند به تنظیم کردن ترشحات هورمونی بدن شما کمک کند ، اگر می توانید این ویتامین را در وعده های غذایی خود زیاد کنید اگر هم نه ، بهتر است از قرص های ویتامین E استفاده کنید. البته باید در نظر داشته باشید که مصرف بیش از اندازه این ویتامین خطرناک است.

پروتئین ها نیز در بزرگ کردن پستان نقش دارند ، منابع پروتئین بسیار زیاد هستند که استفاده از شیر و اینگونه مواد توصیه ی ما به شماست.

 

توصیه ها :

– کمتر پیش آمده که کسی با استفاده از کرم های حجم دهنده سینه های خود را بزرگ کرده باشد. پس بیایید واقع بین باشیم. گول تبلیغات های مختلف را نخورید.

– اگر تصمیم گرفته اید که با ورزش کردن سینه های خود را بزرگ کنید باید بگوییم که لزومی ندارد بدون لباس تمرین کنید ، این تمرینات نیز مانند هر تمرین دیگری باید با لباس ورزشی انجام شود.

– گرمای حاصل از نور خورشید و یا هر چیز دیگری اگر بیش از اندازه باشد می تواند باعث کوچک شدن سینه های شما شود.

– سینه بند مناسب در فرم دهی و همچنین بزرگ شدن سینه ی شما تاثیر زیادی دارد.

– استفاده از برخی روغن ها نیز می تواند باعث بزرگ شدن سینه شود .

 

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید vpn خرید کریو
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم