هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
خانه » پزشکی و سلامت » جنسی » یک زن از لحاظ جنسی چه توقعاتی دارد؟

یک زن از لحاظ جنسی چه توقعاتی دارد؟

tavaghoaat

توقعات و خواسته های هر فردی با فرد دیگر تفاوت دارد. برای اینکه بدانید همسر شما از رابطه ی جنسی چه توقعات و خواسته هایی دارد باید این سوال را با خود او درمیان بگذارید. اما چگونه؟ در این مطلب به شما توضیح خواهیم داد.

برای شروع می توانید ابتدا از او سؤال کنید که چه چیزهایی را بیشتر دوست می دارد. همچنانکه به گفته های او گوش می دهید، می توانید عقاید خود را نیز در این زمینه وارد بحث کنید . البته نباید یک طرفه هم قضاوت کرد.
.
گاهی اوقات اتفاق می افتد که زنانی را مشاهده می کنیم که مانند معشوقه های عادی رفتار نمی کنند. برخی از آنها فقط دراز می کشند و انتظار دارند که طرف مقابل تمام کارها را به تنهایی برایشان انجام دهد؛ بعد هم شکایت می کنند که همسرشان قادر به ارضای نیازهای آنها نمی باشد. در چنین حالتی زن باید طرز تفکر خود را تغییر دهد.
.
زمانی که او در حین برشمردن علایق شخصی خودش است، شما می توانید خیلی راحت نیازهای خودتان را نیز وارد بحث کنید. او کاملاً متوجه می شود و به احتمال زیاد دوست دارد که چیزهای بیشتری در این رابطه بشنود؛ خیلی بیشتر! حتی بیشتر اوقات زن یا مرد علاقمندند حرفهای جنسی تند در بین روابط جنسی از شریکشان بشنوند.
.
فراموش نکنید اصل اساسی روابط جنسی دوست داشتن و آزاد بودن طرفین در اظهار یا عمل به هر گونه رابطه جنسی است . یک مثال معروف می گوید : « در اتاق خواب که بسته شد همه چیز می تواند باز شود »

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم