دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » بی دلیل ترین اعدام داعش

بی دلیل ترین اعدام داعش

کبوتر-بازی

هر روز خبر جنایات گروه داعش از طریق رسانه ها به گوشمان می رسد. همانطور که در جریان هستید این روزها داعش مردم را به دلایل مختلفی اعدام می کند. طی اقدامی عجیب گروه داعش سه کبوتر باز را اعدام کرد.

هنوز سرنوشت ۱۲ نفر دیگری که به همین بهانه در اسارت به سر می برند، مشخص نیست و خانواده های آنان از احتمال اعدام آن ها توسط داعش بیمناکند.

گروه تروریستی داعش، سه “کبوتر باز” را در منطقه المقدادیه، اعدام کرد.

یک منبع بومی در استان دیالی، روز سه شنبه، اعلام کرد که داعش، سه “کبوتر باز” را در اطراف روستای “ابودهن” در منطقه المقدادیه اعدام کرد

اعدامِ این افراد، یک روز پس از بازداشت آن ها، به این بهانه صورت گرفت که به باور داعش، پرورش کبوتر، عملی است که جوانان را مشغول می کند و آن ها را از رفتن به میادین جنگ باز می دارد.

این منبع، که خواست نامش فاش نشود، تاکید کرد: هنوز سرنوشت ۱۲ نفر دیگری که به همین بهانه در اسارت به سر می برند، مشخص نیست و خانواده های آنان از احتمال اعدام آن ها توسط داعش بیمناکند.

روز گذشته، یک منبع بومی در استان دیالی، خبر داده بود که عناصر داعش، ۱۵ جوان را که برخی از آن ها کم سن و سال هستند به بهانه کبوتربازی در روستاهای شمال المقدادیه ربوده اند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم