گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خانه » اخبار روز » آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت

آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت

آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت

مدتی است که جبهه مقاومت عراق پیشروی های خوبی را داشته است و در این مدت رسانه های طرفدار داعش سعی در تخریب چهره ی ایرانی ها و سردار سلیمانی در عراق دارند و تمام سعی شان بر این است که بین جبهه مقاومت تفرقه بیاندازند.

در حالی که در همان ساعات نخست حرکت نیروهای عراقی به سمت تکریت و به علت فرار و عقب نشینی سریع تکفیری ها صفحات تویتری داعش در صلاح الدین و دیاله از فعالیت بازایستاده بود، سایت ها و رسانه های وهابی حامی تکفیری ها شروع به توجیه شکست بزرگ خود کردند و با انتشار چند عکس از سردار قاسم سلیمانی، حضور و فرماندهی ایشان را عامل بیرون راندن تکفیری ها عنوان کردند.

آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت

این رسانه ها که با وقاحت تمام خود را نماینده اهل سنت و داعش را منجی و حامی سنی ها می خوانند، بدون اشاره به کشتار هزاران مسلمان اهل سنت عراقی و سوری به دست اراذل و اوباش چچنی، عرب، اروپایی و امریکایی، تلاش کردند با کوبیدن بر طبل تسلط شیعیان بر عراق، افکار عمومی اهل سنت را تحریک کنند، اما انتشار صدها تصویر و خبر از حضور رزمندگان اهل سنت عراق در جبهه مقاومت و افتخار آنها به مبارزه تحت فرماندهی حاج قاسم، تبلیغات آنها را بی نتیجه گذاشته است.

آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت

آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت

بر اساس اعلام تلویزیون عراق، عملیات اصلی آزادسازی تکریت، بامداد امروز با حرکت پنج هزار رزمنده به سمت این شهر آغاز شد و در کمتر از 8 ساعت شهرهای دور، العوجه، العلم و الحمره به تصرف نیروهای عراقی در آمد.

آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت

آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت

در میان اراذل و اوباش تکفیری که به چنگ رزمندگان جبهه مقاومت افتاده اند، یک تروریست با ظاهری غیر عراقی توجه رزمندگان و رسانه ها را جلب کرده است.

این شخص که عربی نمی تواند صحبت کند، شباهتی به هیچ یک از عشیره های عراقی ندارد و شبیه به عمر چچنی، سرکرده قفقازی تکفیری هاست. نیروهای عراقی او را برای بازجویی به پشت جبهه منتقل کردند.

آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت

* تمام تلاش های رسانه های غربی – عربی حامی داعش برای برانگیختن حس ملی گرایی و تعصب عربی عراقی ها که با تکرار موضوع تسلط شیعیان و ایرانی ها بر عراق دنبال می شد، اگرچه از همان ابتدا بی رنگ و خاصیت بود، اما با رفتارهای اخیر اراذل و اوباش تکفیری و عملیات رزمندگان با غیرت جبهه مقاومت به طور کامل به باد داده شد.

حیرت انگیز است وقاحیت کسانی که تا دیروز تصاویر ویران کردن هویت ملی و میراث تاریخی عراقی ها به دست اوباش چچنی، قفقازی و اروپایی را با آب و تاب منتشر می کردند و امروز  حضور رزمندگان ایرانی را بهانه می کنند تا حس ملی گرایی عراقی ها را تحریک کنند.

با این وجود، امروز کردها، اعراب، شیعه و سنی عراقی همراه با آشوری ها بغض و اندوه سه روز گذشته را تلافی کردند و صفحات تویتری جوانان عراقی، پر شده از طرح هایی که نه تنها نامسلمانی، بلکه بی هویتی مهاجمان تکفیری را فریاد می زند.

آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت

* … سرنوشت حتی شما همین بوده و هست که زیر پای فرزندان این سرزمین له شوید

آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت

* شوق و اشتیاق اهالی جبهه مقاومت، از حضور حاج قاسم در عملیات تکریت:

آخرین فعالیت های سردار سلیمانی در تکریت

* تا پیروزی ساعتی فاصله است، چون حاج قاسم سلیمانی عملیات را فرماندهی می کند

(علاقه جوانان غیرت مند کشورهای عربی به این سردار ایرانی، بیشتر از رانده شدن از عراق و سوریه، وهابی ها را آزار می دهد)

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


  • اهنگ جدید اهنگ جدیدhttp://www.silamusic.ir/%D9%BE%D8%B1%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-97/
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز