انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خانه » اخبار روز » مردی که در حمام دختران دوربین مخفی می گذاشت + عکس

مردی که در حمام دختران دوربین مخفی می گذاشت + عکس

دوربین مخفی داخل حمام

مردی که با دوربین مخفی زنان را تهدید به انتشار عکس های برهنه ی آنها در اینترنت می کرد بالاخره دستگیر شد.

مردی 39 ساله با نام “جیمز اندروز”  بعد از اینکه نامزدش ” جما لویس”  او را رها کرد و رابطه با مرد دیگری را آغاز کرد، به یک اقدام ازاردهنده و بیمارگونه علیه خانم ” لویس” مرتکب شد.
“اندروز” بعد ازاینکه خانم “لویس” از او جدا شد، با دادن پیغام های متعدد و متوالی در فیس بوک او ا تهدید کرد که عکس های برهنه اش را در اینترت منتشر می کند.
دادگاه بیرمنگهام انگلیس، گزراش داد “اندروز” یک چادر پنهانی در حیاط باغی خانه  خانم ” لویس” به پا کرده بود و به طور مخفیانه از طریق پنجره خانه اش از او در حالت های مختلف عکس برداری می کرد.
قاضی دادگاه ، “ماری استیسی” می گوید: اقدامات او بسیار جدی بود و با دادن پیغام های تلفن همراه، زنگ های متوالی ، تعقیب و گریز زن جوان و حتی قرار دادن یک چادر مخفی در حیاط خانه او باعث مزاحمت و تجاوز به حریم شخصی او شده است.
او افزود: این مرد روان پریش همچنین گلوی خانم ” لویس” را در خیابان چنگ زده و او را تهدید کرده بود با ریختن آب جوش برروی صورتش از او انتقام خواهد گرفت.
مامور پرونده، “لین ویلیس” بیان داشت: ” اندروز” حتی به طور مخفیانه  از خانم ” لویس” 29 ساله در حمام و اتاقش فیلم و عکس گرفته بود.
او در ادامه گفت: پلیس یک چادر موقتی مخفیانه که با علف و چمن پوشیده شده بود به همراه کیفی از لوازم مورد نیاز ” اندروز” را، در حیاط خانه آن زن کشف کرد.
بازجویی های پلیس نشان می دهد که “اندروز” برای مدت زیادی در آن چادر اقامت داشته و تمام حرکات خانم “لویس” را زیر نظر می گرفت.
وکیل متهم، “جان اسمیت” در دادگاه گفت: ” اندروز” از این موضوع آگاه بوده که کارهایی که انجام می دهد، کاملا اشتباه است. او حالا نیز احساس پشیمانی می کند.
دادگاه “اندروز” را به 2 سال زندانی و طی حکمی عجیب او را از هرگونه تماس با خانم ” لویس” تا اخر عمر ، محکوم کرد.
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز