آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
خانه » پزشکی و سلامت » اخبار پزشکی » عکس ها و توضیحاتی درمورد عمل جراحی افزایش قد

عکس ها و توضیحاتی درمورد عمل جراحی افزایش قد

عکس ها و توضیحاتی درمورد عمل جراحی افزایش قد

بسیاری از افراد از مشکلکوتاهی قد رنج می برند ، راه های مختلفی برای درمان این مسئله وجود دارد اما درصد جواب دادن عمل جراحی افزایش قد از هر راه دیگری بیشتر است ، البته باید در نظر داشته باشید که این عمل خطرات خاص خود را دارد.

در این بخش به یکی دیگر از عمل های جراحی و عجیب دنیا نگاهی می اندازیم. جراحی افزایش  قد در دنیا در حال افزایش است. این عمل جراحی برای افرد کوتاه قد مانند معجزه ای آسمانی است و البته معجزه ای که هم بسیار گران است و هم پر درد. در این نوع جراحی افرایش قد میتوان تا ۷ سانتیمتر قد افراد را بلند تر کرد. این جراحی افزایش طول قد با شکستن استخوان از چند نقطه صورت میگیرد.

پس از شکسته شدن استخوان ها بصورت تلسکوپی در چندین مرحله استخوان ها از هم فاصله داده میشوند تا فضایی خالی بین استخوان ها ایجاد گردد. استخوان در این حالت شروع به بازسازی میکند و فضای خالی را پر میکند. حداکثر تا ۱ میلیمتر در روز قابل افزایش قد میباشد. این روند برای تکمیل شدن حدود سه ماه زمان میبرد و پس از تکمیل جراحی طولانی مدت چندین ماه برای محکم شدن استخوان ها نیز نیاز به استراحت است. هر چند با بستن فریم های خاص تا حدودی قابلیت حرکتی به بیمار داده میشود.

عکس ها و توضیحاتی درمورد عمل جراحی افزایش قد عکس ها و توضیحاتی درمورد عمل جراحی افزایش قد عکس ها و توضیحاتی درمورد عمل جراحی افزایش قد

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


خرید کریو
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز