كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » بالاخره لباس آبی و مشکی بود یا سفید و طلایی؟

بالاخره لباس آبی و مشکی بود یا سفید و طلایی؟

بالاخره لباس آبی و مشکی بود یا سفید و طلایی؟

عکس لباسی که ظرف مدت بسیار کوتاهی در سراسر دنیا پخش شد ، بعضی از افراد این عکس را آبی و مشکی می دیدند و برخی دیگر سفید زرد. اما این عکس از کجا آمد و آیا واقعا حقیقت داشت؟

حتما تا به حال در وایبر واتس آپ یا فیسبوک و یا لاین برای شما عکس یک لباس زنانه فرستاده شده و گفته شده که چه رنگی است ؟ برخی ان را آبی و سیاه و برخی سفید و طلایی می بینند .

صاحبان عکس لباس معروفى که دنیاى اینترنت را منفجر کرد مهمان برنامه ى الن شو بودند. آنها اینگونه گفتند ، داستان این عکس از آنجا شروع شد که مادرم سه عکس از سه لباس مختلف را برایم فرستاد و پرسید که کدام یک بهتر است براى اینکه در جشن عروسیت بپوشم؟

و خودش گفت من لباس آخرى را بیشتر دوست دارم ، من گفتم منظورت همون لباس سفید و طلایى دیگه؟ گفت نه آبى و مشکى سفید کجا بود! گفتم مامان این لباس سفیده و اگه که تو آبى میبینى پس باید برى دکتر!

اما من بعدا از شوهرم پرسیدم و او هم لباس را آبى مى دید و این داستان جنگ بین رنگ لباس از آنجا شروع شد ! ما همان شب به یک بار رفته بودیم و به هرکس این عکس را نشان دادیم رنگ هاى مختلف آبى و یا سفید مى دید و ما واقعا گیج شده بودیم تا این که عکس را در تامبلر گذاشتیم تا از مردم هم نظر بخواهیم که دیدیم به صورت ناگهانى این عکس به همه جا رفت و میلیونها بار در سراسر دنیا به اشتراک گذاشته شد!

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم