کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خانه » عمومی و متفرقه » تجاوز به زنان زیبا در مناطق خلوت ازبکستان

تجاوز به زنان زیبا در مناطق خلوت ازبکستان

عزیز بیک نظروف دادستان ازبکستان چهارشنبه اعلام کرد دستگاه قضایی این کشور دو فرد را که به 11 زن در ازبکستان و قزاقستان تجاوز کرده و آنان را به قتل رسانده اند ، به حبس ابد محکوم کرد.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، عزیز بیک نظروف دادستان ازبکستان چهارشنبه اعلام کرد دستگاه قضایی این کشور دو فرد را که به 11 زن در ازبکستان و قزاقستان تجاوز کرده و آنان را به قتل رسانده اند، به حبس ابد محکوم کرد.

این دو تن به نام های عبدالسید عمروف و پولات پارادالیف که هر دو ازبک هستند ، هفت زن را در تاشکند و مناطق مجاور آن و همچنین چهار زن را در ازبکستان در سال های 2011 و 2012 کشته بودند.

این قتل های سریالی سروصدای زیادی در ازبکستان کرد اما هیچ خبری درباره این ماجرا تا زمان انتشار مقاله نظروف درباره پایگاه رسمی دادستانی منتشر نشده بود.

نظروف در مقاله خود نوشت:«این قاتلان همواره به یک شکل عمل کرده اند: آنان زنان زیبارو را در تاکسی گیر می آوردند، قربانیان خود را به مکان های خلوت می کشاندند ،به آنان تجاوز و سپس آنان را خفه می کردند و پول ها و وسایل با ارزش آنان را به سرقت می بردند.»

وی گفت:« ماموران تحقیق، بیش از 200 تن را به عنوان شاهد در این پرونده مورد بازجویی قرار دادند و اطلاعات حدود 50 هزار تلفن همراه را بررسی کرده اند.»

به گزارش خبرگزاری فرانسه از بی‌شک ، او مشخص نکرد این محاکمه چه زمانی برگزار شده است اما تصریح کرد یکی از قاتلان به نام پولات پاردالیف در قزاقستان بازداشت شده است و پیش از این در این کشور به زندان ابد محکوم و سپس برای محاکمه مجدد به ازبکستان مسترد شده است.

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : ,
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


دانلود آهنگ جدید
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز