نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » آیا عکس آزاده نامداری مربوط به تصادف بوده است

آیا عکس آزاده نامداری مربوط به تصادف بوده است

عکس صورت کتک خورده آزاده نامداری از فرزاد حسنی (بدون سانسور)

افشا سازی های جدید وکیل فرزاد حسنی درمورد صحبت های آزاده نامداری

آیا عکس آزاده نامداری دروغین بوده است ؟

وکيل «فرزاد حسني» عکسي را که آزاده نامداري در اينستاگرامش منتشر کرد مربوط به تصادف دانست.

به گزارش روز نو به نقل از صبحانه، دکتر عباس تدين وکيل فرزاد حسني در مطلبي که براي پارسينه ارسال کرد نوشت: هرچند طرح مسايل و موضوعات شخصي و خانوادگي به ويژه از سوي هنرمندان و مشاهير جامعه و دامن زدن به آن در سطح رسانه ها و افکار عمومي، پسنديده و مطلوب طبع سليم نخواهد بود، اما به درخواست موکل و به دنبال شروع طرح اين مباحث از ناحيه همسر سابق موکل و دامن زدن غير حرفه اي به آنها از ناحيه وکيل ايشان، به منظور روشن شدن افکار عمومي و دعوت طرف مقابل به تبعيت از قانون و رعايت حرمت آبروي مؤمن مطالبي را مختصراً به عرض مي رسانم:

1- برخلاف ادعاي همکار محترم، موکل اينجانب تاکنون در خصوص روابط خصوصي و زندگي شخصي خود مطلبي را اظهار ننموده بودند و از ابتداي امر موکل ايشان با مصاحبه هاي متعدد در مجلات و فضاي مجازي، موضوعات خصوصي زندگي خود با موکل را علني نموده و از اين طريق افکار عمومي را با خود همسو و حيثيت و آبروي موکل را هدف قرار دادند.

2- اين که همکار محترم، موکل را متهم به خشونت خانگي و حبس همسر خود در خانه نموده اند، موضوعي است که براي اولين بار از سوي ايشان و بدون ارائه هر گونه دليل متقن و محکمه پسندي مطرح شده است که طرح چنين موضوعاتي از سوي يک وکيل دادگستري، بسيار عجيب و بعيد مي نمايد.

بديهي است اگر چنين موضوعي واقعيت داشت، در دل دعاوي عديده ايشان عليه موکل مطرح مي گرديد؛ خاطر نشان مي سازم که موکل اينجانب تا قبل از مفارقت و جدايي، زندگي مشترک خود با خانم آزاده نامداري را شروع نکرده و منزل مستقلي نداشته اند تا در مظان رفتار ادعايي همکار محترم قرار گيرند.

3- با شناختي که از موکل جناب آقاي فرزاد حسني پيدا کرده ام، هرگز ايشان را اهل عجز و لابه و التماس نديده ام و اگر موکل اينجانب بنابر ادعاي همکار محترم، حق طلاق به همسر خود داده است تا ايشان از طرح شکايت خودداري نمايند، سئوال اين است پس چرا پس از آن تاکنون حداقل چهار دعواي حقوقي و کيفري از سوي موکل ايشان عليه آقاي حسني مطرح گرديده است؟ سرکار خانم نامداري، در غياب موکل و بدون علم و اطلاع ايشان به دادگاه خانواده مراجعه و حتي در اين ميان نسبت به توقيف منزل و حساب بانکي موکل اقدام نمودند.

اما موکل اينجانب با سعه صدر منتظر تصميم دادگاه در خصوص نحوه پرداخت مهريه باقي مانده اند. طرح شکايت کيفري ضرب و جرح و تهديد به قتل نيز به دليل فقد ادله و همچنين استعلام از دادگاه خانواده به نفع موکل مختومه گرديده است. بديهي است اگر در اين خصوص ادله متقني وجود داشت، بر فرض رضايت شاکي، جنبه عمومي جرم از سوي مرجع قضايي تعقيب مي گرديد. بنابراين، طرح چنين دعاوي وتهديد موکل در خصوص فايل هاي صوتي ادعايي صرفاً در جهت فشار بر موکل ، پيشبرد دعواي حقوقي و هدف گرفتن آبروي موکل است.

4- اين که چگونه همکار محترم با علم به جرم بودن افترا و نشر اکاذيب، اجازه انتشار عکسي که به دلالت اوراق بيمارستاني و اظهارات موکل ايشان در پرونده پزشکي، ارتباطي با موکل نداشته و ظاهرا مربوط به حادثه و تصادف بوده است را در فضاي مجازي داده اند و موکل اينجانب را اين بار نه در دادگاه که در نزد افکار عمومي متهم به ضرب و جرح و خشونت خانوادگي نموده اند، محل تأمل است. اين که بعد از انتشار چنين عکسي و چنين ادعايي و متأسفانه به بازي گرفتن حيثيت و آبروي موکل، از سر خيرخواهي و جلوگيري از اظهارات بعدي موکل، اقدام به حذف اين عکس شده است، سالب مسئوليت کيفري بانيان آن نخواهد بود و موکل اين موضوع از طريق مراجع ذيصلاح قضايي پيگيري خواهد نمود.

5- توقف پخش برنامه هاي موکل ايشان يا خودداري از همکاري با ايشان، به هيچ عنوان ارتباطي با موکل اينجانب نداشته و مرتبط با موضوعاتي است که نزد مسئولين امر مطرح مي باشد؛ هر چند به عقيده اينجانب رفتار موکل ايشان در شکستن حريم ها و دامن زدن به مسائل خصوصي زندگي و تهييج افکار عمومي مي تواند مسئولين را مجبور به واکنش نمايد.
در پايان، همه را دعوت به تبعيت از قانون و حفظ حريم ها و حرمت ها مي نمايم.

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. اقای تدین پول گرفتی بایدم به دروغ از موکلت دفاع کنی تازه با پول وپارتی میشه حتی توی دادگاه همه چیزو تغییر دادموکلتون هم خوشبختانه معروف .به ظاهر متدین البته به نفع شما وپرونده کاریتون

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم