نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خانه » عمومی و متفرقه » سریال نوروزی شبکه دوم سیما – خوب، بد، زشت

سریال نوروزی شبکه دوم سیما – خوب، بد، زشت

کارگردان “خوب، بد، زشت”:
برای به آنتن رساندن کار عجله نمی‌کنیم

 

منوچهر هادی، کارگردان ” خوب، بد، زشت” ، در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران  گفت: اولین نکته ای که مجموعه  نوروز 92 شبکه 2 سیما  متمایز  می کند، فیلمنامه موفق کار است و ما کار خود را در فرصت اندکی انجام دادیم و در این فرصت اندک توانستیم متن را کامل کار کنیم  و این موفقیت کار محسوب می شود.
 
هادی گفت: طنز  “خوب، بد، زشت” طنز کلامی یا رفتاری نبود بلکه نوعی طنز موقعیت است.
 
وی ادامه داد: دور هم جمع شدن این همه بازیگر توانای سینما، تلویزیون، تئاتر و  عوامل حرفه ای پشت دوربین تا به حال بی سابقه بوده است در این مجموعه بازیگرانی مانند امین حیایی، حسن محب اهری، بهاره رهنما، نیلوفر خوش خلق، بهنوش بختیاری، سوسن پرور، روزبه معینی و سیروس همتی نقش آفرینی کردند که از نکات بارز و متمایز کننده مجموعه محسوب می شود.
 
هادی اظهار داشت: تمام سختی ما در این پروژه کم بودن زمان است اما ما تمام تلاش خود را کردیم کار یکنواخت باشد و این موضوع با همدلی عوامل میسر شده است ما برای به آنتن رساندن کار عجله نمی کنیم چرا که نمی خواهیم کار با سرعت اما بی کیفیت به سرانجام برسد.
 
وی در مورد داستان مجموعه نیز گفت: در ابتدا فیلمنامه دیگری برای کار در نظر داشتیم که آن فیلمنامه هم داستان خوبی داشت اما با سلیقه  من هماهنگ نبود، چرا که صحنه های نزدیک به واقعیت نداشت، اما فیلمنامه ای که بعد از آن با ” بابک کایدان” به آن پرداختیم مبتنی بر واقعیت است.
 
وی خاطر نشان کرد: این قول را می دهم که این مجموعه فضای سالم و نجیبی دارد و امیدوارم مورد اقبال و پسند مردم عزیز ما قرار گیرد.

“مهدی سلوکی” در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛
“خوب، بد، زشت” صحنه‌های جذاب و خنده‌ داری دارد

 

“مهدی سلوکی” بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران، گفت: نقش پرهام را در سریال نوروزی شبکه دو سیما “خوب، بد، زشت” ایفا می‌کنم و درحال حاضر نیمی از کار پیش رفته است.
 
وی افزود: عوامل “خوب، بد، زشت” بسیار حرفه‌ای هستند و کار با کارگردانی مانند “منوچهر هادی” و بازیگرانی چون “امین حیایی”، “بهاره رهنما”، “بهنوش بختیاری”، “حسین محب اهری”، “محمد کاسبی” و “سوسن پرور” بسیار لذت بخش بود به خصوص امین حیایی که در کنار وی ایفای نقش می‌کردم بسیار به ایفای نقش کمک می‌کند.
 
سلوکی ادامه داد: پرهام پسر خانواده‌ای تحصیل کرده و ثروتمند است اما آن خانواده مدام به فرزند خون زخم زبان می‌زنند، به همین دلیل وی با بیرون زدن از خانه و تقلید کردن از یکسری افراد قصد مهم تر جلوه دادن خود را دارد.
 
این بازیگر خاطرنشان کرد: اثر دارای صحنه‌های جذب بسیاری است و این امر حتی سبب خندیدن اما در پشت صحنه می‌شود و با این وجود به نظر مردم از این فیلم بسیار لذت خواهند برد.

“روزبه معینی” در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:
“خوب، بد،زشت” طنز موقعیت است

 

“روزبه‌ معینی” بازیگر تلویزیون و سینما درگفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: درحال حاضر در حال فیلمبرداری سریال طنز”خوب، بد، زشت” به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی بابک کایدان هستیم که قرار است نوروز 93 از شبکه دوم سیما پخش شود.

بازیگر “معراجی‌ها” افزود: در مجموعه “خوب، بد، زشت” بازیگران صاحب نامی چون امین‌حیایی، حسین محب اهری، محمدکاسبی، بهاره رهنما، بهنوش بختیاری و سوسن پرور بازی می‌کنند که هر کدام به نوبه خود در کار طنز حرف برای گفتن دارند.
 
وی افزود: طنز سریال”خوب، بد، زشت”، «طنز موقعیت» است و سعی شده از “لودگی”های معمول در سریال‌های طنز دیگر پرهیز کند و به نظرم این ویژگی، مجموعه را از سایر کارهای طنز متمایز می‌کند. 
 
معینی در خصوص نقش خود در مجموعه گفت: در این سریال نقش”دکتر روزبه زرین” را بازی می‌کنم که کودکی‌اش در پرورشگاه گذرانده و به عنوان یک آدم خود ساخته با دلبستگی به” دکتر مرجان” با بازی در نیلوفر خوش‌خلق، دچار پیشامدها و رقابت با شخصیت “بهادر” با نقش آفرینی” امین حیایی” می‌شود که ادامه داستان را رقم می‌زند. 
 
وی خاطر نشان کرد: با وجود فیلمنامه قوی و حساسیت کارگردای و دلسوزی عوامل گروه و عشقی که به کاردارند، امیدوارم نتیجه تلاش‌های شبانه روزی گروه دیده شده و کار خوبی در خود مردم عزیزمان تولید شود. 

“محمد کاسبی” در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:
مردم “خوب، بد، زشت” را دوست خواهند داشت

“محمد کاسبی” بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: برای عید نوروز در سریال “خوب، بد، زشت” به کارگردانی “منوچهر هادی” ایفای نقش می‌کنم که در حال حاضر نیمی از کار پیش رفته است.
 
وی ادامه داد: من اصولا گزیده کار می‌کنم و فیلمنامه “خوب، بد، زشت” به نظرم بسیار خوب از آب درآمده و عوامل خوبی در این مجموعه فعالیت دارند، بنابراین اگرهمه مسائل درست پیش برود، کار بسیار خوبی خواهد شد و مردم هم کار را دوست خواهند داشت.
 
کاسبی خاطرنشان کرد: در این سریال من نقش “دایی بهادر” را بازی می‌کنم که این دو باهم ارتباط بسیار خوبی دارند و “دایی بهادر” تلاش دارد که در قالب نوع گویش و رفتار خاص خود “لوطی‌گری” را به خواهرزاده‌اش آموزش دهد.

“حسین محب اهری” در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛
“آرامش”، “محبت” و ” همراهی” در پشت صحنه “خوب، بد، زشت” جاریست

“حسین محب اهری”، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: یکی از مجموعه‌هایی که برای نوروز امسال در آن به ایفای نقش می‌پردازم، سریال طنز “خوب، بد، زشت” است که از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد.
 
محب اهری در خصوص نقش خود گفت: من نقش “حسین آقا” پدر خانواده‌ را بازی می‌کنم که همسرش فوت کرده و دارای یک فرزند پسر به نام “بهادر” با بازی “امین حیایی” و 3 فرزند دختر با بازی “بهنوش بختیاری”، “سوسن پرور” و “بهاره رهنما” است. در این خانواده هر فرزند دارای مسائل مربوط به خود است و هرکدام از دختران برای تماشاگر یک فرهنگ را تداعی می‌کند. “بهاره” دختری است که نقش مادر را در خانواده پر می‌کند، “بهنوش” درگیر فناوری روز است و “سوسن” گرفتاری اقتصادی دارد، اما تمام مشکل پدر با فرزند سر خود ” بهادر” است که راه حال همسر مشکلی را “دعوا و مرافعه” می‌داند و نگاهش به زندگی، شبیه دایی خود با بازی “محمد کاسبی” است. به دلیل مسائلی که هرکدام از این شخصیت‌ها در زندگی خود دارند، ریتم داستان تند بوده و بالا و پایین بسیاری دارد.
 
وی افزود: مجموعه “خوب، بد، زشت” جز معدود کارهایی است که با بازیگران و کارگردانی احساس آرامش می‌کنم، چرا که وقتی پشت صحنه همراهی و محبت باشد، روی کل کار تاثیر می‌گذارد.
 
وی خاطرنشان کرد: به نظرم مجموعه مخاطب زیادی را جذب می‌کند، زیرا هم ساختار کار به دلیل تبحر “منوچهر هادی” کارگردان مجموعه و هم فیلمنامه “بابک کایدان” حرفه‌ای بوده و استفاده از بازیگرانی که برای مخاطب جذابیت دارد‌، قاعدتا باعث تولید مجموعه خوبی می‌شود که مردم نوروز از آن استقبال خواهند کرد.
 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


دانلود آهنگ جدید
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز