مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خانه » صوتی و تصویری » شاهین جمشیدی بابا شد + عکس

شاهین جمشیدی بابا شد + عکس

شاهین-جمشیدی

شاهین جمشیدی مجری برنامه پرطرفدار گلخانه در آخرین مصاحبه اش ، از حس پدر بودن کرد و در نهایت گفت که امسال اولین سالی است که حس شیرین پدر شدن را تجربه می کند.

مجری برنامه «گلخانه» گفت: اولین سال حس شیرین پدرشدن را تجربه می کنم.
“شاهین جمشیدی” مجری در گفت‌و‌گویی به مناسبت روز پدر گفت: اولین سالی است که حس شیرین پدرشدن را تجربه می‌کنم. چه مرد، چه زن با بچه‌دارشدن ریشه و هویت پیدا می‌کنند به ویژه مردها که در مملکت ما ستون‌های خانواده هستند.
وی درخصوص رابطه خودش با پدرش عنوان کرد: رابطه ما علاوه بر پدر و فرزندی رابطه‌ای دوستانه بود اما این دوستی باید مرز داشته باشد تا حرمت پدر حفظ شود.
شخصیت پدر با توجه به برداشت غلط ما همیشه با خشونت و اخم همراه نیست بلکه پدرشخصیتی با گذشت و مهربان است که می‌تواند اینگونه پدری‌اش را اثبات کند.من هم سعی می‌کنم مثل پدرم عشق و رفات نسبت به فرزندم داشته باشم.
وی با اشاره به ویژگی بارز پدران ایرانی بیان کرد: ما یک ایرانی هستیم و هر موضوعی برایمان یک ارزش ویژه‌ای دارد. پدرشدن یک رحمت الهی است و خدا به مردها نگاه ویژه‌ای دارد. پدر ایرانی بسیار سخت‌کوش است و قلبش برای فرزندش می‌تپد.
جمشیدی تصریح کرد: پدر، فرزندان و خانواده خود را ویژه دوست دارد. شاید در کشور‌های دیگر پدران نسبت به فرزندان خود تا سن خاصی مسئولیت پذیر باشد ولی نمونه پدرایرانی هرگز اینگونه نیست و همیشه عاشق است.
این مجری با تبریک روز پدر به پدران ایرانی اظهار داشت: به خانواده‌ها می‌گویم که کمی بیشتر هوای پدران و همسران خود را داشته باشند چون در این روزها مرد بودن سخت و مرد ماندن سخت‌تر است، دست همه پدران ایرانی را می‌بوسم.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


  • اهنگ جدید اهنگ جدیدhttp://www.silamusic.ir/%D9%BE%D8%B1%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-97/
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز