عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » آیا واقعا آزاده نامداری ممنوع التصویر شده؟

آیا واقعا آزاده نامداری ممنوع التصویر شده؟

آزاده-نامداری

آزاده نامداری مجری مشهور تلویزیون که این روزها به خاطر مسئله ی جدایی اش از فرزاد حسنی خبرساز شده است. مدتیست که در هیچ برنامه ای فعالیت نداشته. این مسئله باعث شده عده ای فکر کنند که او ممنوع التصویر شده است.

آزاده نامداری مجری تلویزیون که چندی پیش خبر ازدواجش با فرزاد حسنی و سپس ماجرای کتک خوردن از فرزاد حسنی را در اینستاگرامش مشاهده کردیم ، از آن جایی که مدتی است در صدا و سیما فعالتی نداشته خیلی ها بر این باور بودند که او ممنوع التصویر شده اما اینبار خبر ممنوع التصویر بودنش را تکذیب کرد و در صفحه اینستاگرامش گفت من ممنوع التصویر نیستم.

آزاده-نامداری-2

«بعد از همه طوفانها آرامشه،،دلم میخواد فقط غرغرنکنم،،وحالا،امشب خدار وشکر کنم بخاطر داشته هام،،بخاطر خانوادم،،بخاطر مردمم وهمه ی کسانی که کنارم هستن.،،هنوزازم سوال میکنم،،ومن می ایستم وجواب میدم،بااحترام وباحوصله،،،،من هرگز کسایی که دوسشون دارم و کشورمو ترک نمیکنم،،،،من ممنوع التصویر نیستم وخوشحالم عمرمو جایی صرف کردم که حالا که روزای خوبم نیست،،درکم میکنن،،ودرکنارمن،،وبعد بی نهایت ممنونم ازهمه کسایی که منو به خوشبختی،اینجا،وروزای روشن امیدوار کردن،،مث شما،،که بودین وهستین..مرسی که هستین.»

آزاده-نامداری-3

آزاده نامداری متولود ۹ آذر ۱۳۶۳در کرمانشاه مجری تلویزیون صدا و سیمای ایران است در اردیبهشت ۱۳۹۲ فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه‌ای و در ششم تیر ۱۳۹۲ به عقد هم در آمدند و سید حسن خمینی عاقد آن‌ ها بود. اما بعد از حدود یک سال در خرداد ۱۳۹۳ این دو از هم جدا شدند و در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانه‌ ای گشت.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم