آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
خانه » بازی » نقد و بررسی عنوان بازی DIRT 3

نقد و بررسی عنوان بازی DIRT 3

نقد و بررسی عنوان بازی DIRT 3

نقد و بررسی عنوان بازی DIRT 3

بازی dirt 3 complete edition دانلود بازی dirt 3 complete edition برای pc دانلود بازی dirt 3 complete edition دانلود بازی dirt 3 دانلود بازی dirt 3 برای کامپیوتر دانلود بازی dirt 3 برای pc دانلود بازي dirt 3 دانلود بازی dirt 3 با لینک مستقیم دانلود بازی dirt 3 complete edition برای pc دانلود بازی dirt 3 برای ps3 دانلود بازی dirt 3 نسخه black box دانلود بازی dirt 3 complete edition دانلود بازی dirt 3 blackbox دانلود کرک بازی dirt 3 دانلود کرک سالم بازی dirt 3 دانلود کرک skidrow بازی dirt 3 دانلود کرک برای بازی dirt 3 کرک بازی dirt 3 كرك بازي dirt 3 دانلود کرک بازی dirt 3 سریال نامبر بازی dirt 3 دانلود کرک سالم بازی dirt 3 کرک سالم بازی dirt 3 کرک نهایی بازی dirt 3 کرک جدید بازی dirt 3 شماره سریال بازی dirt 3 دانلود کرک skidrow بازی dirt 3 دانلود بازی dirt 3 برای کامپیوتر دانلود بازی کامپیوتر dirt 3 دانلود ترینر بازی dirt 3 دانلود سیو بازی dirt 3 دانلود سیو کامل بازی dirt 3 دانلود تریلر بازی dirt 3 راهنمای نصب بازی dirt 3 آموزش نصب بازی dirt 3 سیو بازی dirt 3 save games dirt 3 download save games dirt 3 download save games dirt 3 pc ترینر بازی dirt 3 دانلود سیو بازی dirt 3 مشکل سیو بازی dirt 3 دانلود ترینر بازی dirt 3 مشکل در سیو بازی dirt 3 دانلود سیو کامل بازی dirt 3 مشکلات بازی dirt 3 مشکل بازی dirt 3 مشکلات اجرای بازی dirt 3 حل مشکل بازی dirt 3 مشکل سیو بازی dirt 3 رفع مشکل بازی dirt 3 مشکل در بازی dirt 3 مشکل در اجرای بازی dirt 3 مشکل اجرا نشدن بازی dirt 3 مشکل در سیو بازی dirt 3

عنوان : دور دنیا در چهار فصل

سازنده:CodeMasters

ناشر:CodeMasters

پلتفرم:XBOX360.PS3.PC

Dirt را عنوانی متفاوت در سبک Racing می توان نام برد.این بازی از همان ابتدا توسط تیم قدرت مند Codemasters برای کنسول های سه گانه ساخته و پرداخته شده است.در این نقد و بررسی نگاهی بر گرافیک و روند گیم پلی بازی و صدای ماشین ها خواهیم پرداخت.

گرافیک

Dirt3 دوباره در بخش گرافیک هیچ جای صحبت و انتقادی باقی نگذاشته و بسیار عالی عمل کرده است.جلوه های بصری بازی تماشایی و دیدنی می باشند.نور پردازی فوق العاده بوده و میتوان پرتوهای نور خورشید را از بین لابه لای برگهای درختان جنگل مشاهده کرد.زمانی که خورشید در حال طلوع و غروب می باشد یکی از حماسی ترین لحظات بازی را پشت سر میگذارید.فریم ریت ثابت بازی سی بوده ولی در بعضی مواقع تا شصت فریم هم مشاهده میشود که در نوع خود بی نظیر محسوب میشود.تمامی نقاط و مکان های بازی از روی اصل خود ساخته شده و یک شبیه سازی بسیار عالی را به وجود آورده است.به عنوان مثال در مناطق جنگلی با درختانی سرسبز و سر به فلک کشیده یا بوته های بسیار زیبای گل وجاده های گلی در مناطق کوهستانی کوه هایی به بلندی دماوند! و آبشارهای خروشان که قطره های آن نور خورشید را به زیبایی هرچه تمام تجزیه میکنند و به رنگ های مختلف در می آورند.به طور کامل رویت میشود.در کل بازی از نظر جزئیات جغرافیایی هیچ کمی و کسری ندارد و همه چی مطابق با حقیقت هست.بافت های مطلوب Dirt3 سبب شده است تا همه چی طبیعی جلوه بدهد و یک شبیه سازی از مسابقه ی رالی در کوه،جنگل،یخبندان،جاده های شهری برای گیمر فراهم شود.
ممكن است هر لحظه باران ببارد و شما جاری شدن آب از ساختمان ها را به خوبی مشاهده كنید. نم نشسته روی ماشین ها بسیار زیبا كار شده و گل زمین روی ماشین شما می پاشد. سازندگان به ریزترین جزئیات توجه كرده اند و اگر بازی را متوقف كنید و با دوربین در محیط بچرخید به استعداد سازنده در طراحی هر چه كامل تر محیط بازی پی می برید كه حتی مناطقی كه شما در طول مسابقه نمی بینید هم عالی طراحی شده اند. پشه های موجود در جنگل، هنگام توقف معلوم هستند و ریزش كم برف در كنار نسیمی كه برف را جا به جا می كند، خیلی زیبا كار شده اند. طراحی ماشین ها خوب است، ولی به اندازه محیط شاهكار نیستند. فیزیك DiRT 3 را می توان بهترین فیزیك ماشین در این سبك دانست. حتی كوچكترین برخوردها اثر واقعی روی ماشین می گذارند و تخریب ها كاملاً داینامیك هستند. اگر بازی را روی درجات سختی بالاتر بروید، این تخریب روی ماشین تأثیر گذاشته و باعث كاهش كیفی آن می شود. در درجات سختی بالا باید حواستان باشد كه هنگام پرش صاف فرود بیایید، و گرنه باعث شكسته شدن كمك فنر و یا تركیدن لاستیك می شوید.
برچسب های چسبیده شده بر روی ماشین ها کیفیت بسیار بالایی داشته و باعث براق شدن ماشین مسابقه ای شما میشود.

گیم پلی

Dirt از عناوینی میباشد که در هر نسخه یک خلاقیتی به کار خود افزوده است.در نسخه ی اول شاهد سادگی و گرافیک بسیار بالایی بودیم اما در نسخه ی دوم بازی از آنچه که طرفداران خود انتظار داشتند کمی دور شد.
با به پایان رساندن و گذاراندن هر مرحله و گرفتن مقام و جایگاه بالا یا اول شدن در مسابقه،بازی به شما اعتبار مشخصی جایزه میدهد.کسب اعتبار بستگی به نوع راندن و زمان شروع تا پایان دارد،اگر ماشین را به خوبی هدایت کرده و time خوبی را به جای بگذارید،میزان اعتبار بیشتر خواهد بود.با کسب این اعتبارها،اسپانسرهای زیادی که شما را از نظر ماشین ساپورت میکنند،پیدا خواهید کرد یا در واقع بگویم پیشنهاد راندن جدیدترین ماشین های مسابقه ای شان به طور رایگان را دریافت می کنید.در Dirt 3 امکانات بسیار زیادی دارید،اگر طرفدار ماشین های دهه ی 60 و 70 هستید،میتوانید در قبل زاز شروع مسابقه از طریق سیستم،ماشین قدیمی خود را انتخاب کرده و با آن وارد پیست یا تور ماشین سواری شوید.گرچه اگر راننده ی حرفه ای و کار بلدی نباشید،شانس زیادی در مقابل غول های عصر جدید ندارید!سیستم اعتبار دهی بازی سبب شده است تا گیمر برای کسب اعتبار بیشتر،تمامی سعی خود را برای در یک شبیه سازی رالی در جهت رانندگی عالی بکند تا اعتبار بیشتری کسب نماید.البته سعی و تلاشی که می کنید ارزش دار خواهد بود چونکه تمامی ماشین های بازی را میتوانید بدون پرداخت پول و به طور رایگان سوار شوید و از لحظات گیم پلی خود لذت ببرید.بخش های جداگانه ای خارج از روند اصلی بازی تدارک دیده شده است،با رفتن به منوهای بسیار زیبا و خوش ساخت Dirt3 گزینه ای به نام دیرت تور مشاهده می کنید.با انتخاب این تور میتوانید در سراسر جهان به مسابقه بپردازید.
رانندگی در Dirt آنچنان هم مشکل نیست و یک بازیباز سطحی هم میتواند به خوبی به ماشین فرمان بدهد و با مسئلی برنخورد نکند.سرعت بهترین و لذت بخش ترین قسمت یک رالی به حساب میآید.شما دوست دارید بدون آنکه دچار حادثه شوید پایتان را روی گاز بگذارید و طمع لذت بخش سرعت را بچشید.Dirt3 به گیمر اجازه میدهد در آزادی کامل دگمه گاز ! سرعت را تا آخر فشار دهد و با شدت سپر جلوی ماشین خود را به سپر عقب ماشین روبه روی خود بکوبد و او را از مسیر مسابقه برای مدتی خارج کند.نقشه کوچکی که در بالا کارگذاشته شده مناسب با شرایط و جزئیات بازی بوده و پیچ و خم راه را به خوبی به بازیباز نشان میدهد و او را از پیچی گرد باخبر می سازد.ماشین ها آپدیت شده می باشند و میتوانید آخرین ماشینی که روز قبل از انتشار بازی،به بازار ساخته شده است را در در منوی انتخاب ماشین مشاهده فرمایید.ماشین ها رنگ های متنوعی داشته و با برچسب هایی که بر روی همه جای ماشین میتوان دید بسیار زیبا تر شده اند.یکی از امکانات جدید در Dirt3 بخشی جداگانه برای انجام حرکات نمایشی می باشد.در این بخش شما با انتخاب یک ماشین،میتوانید با پرش از سکوهای بلندی که در پیست قرار داده شده،حرکات فوق العاده ای انجام بدهید و مورد تشویق تماشاگران قرار گیرید.یکی از دوستان منتقدم گفته بود که : این حرکات نمایشی در قالب یک بازی ماشین سواری غیرقابل تحمل و اشتباه می باشد.اما نظر من این نیست و در جواب میگویم : Call Of Duty:Black Ops خون آشام در خود جای داده بود.پس نباید دیگه بازی یا نمره ی بالایی بدهیم؟ بله درسته،اگر در قالب اصلی خود بازی ظاهر شده و در روند اصلی Dirt3 حرکات نمایشی وجود داشت،این بازی شکست میخورد.ولی مثل Cod مبارزه با خون آشام ها در یک قسمت و بخش جداگانه از بازی قرارداده شده است و تنها جهت سرگرمی و تنوع می باشد.خوش بختانه Dirt3 توانست یک شبیه سازی ساده را برای گیمرها به ارمغان بیاورد.

نقد و بررسی عنوان بازی DIRT 3

 

موزیک و صداگذاری

همه چی برای یگ شبیه سازی عالی،مهیا شده است حتی در بخش صداگذاری CodeMasters به بهترین نحو عمل کرده است.سر پیچ قرار دارید و میخواهید همچون یک راننده ی حرفه ای بپیچید.انگشتان دست تان را آماده ی واکنش می کنید و زمانی که رسیدید به پیچ،بدون برخورد با موانع رد می شوید.حال اگر دقت کنید زمانی که فرمان ماشین را به سمتی چرخ میدهید،صدای ساییده شدن لاستیک خودرو با سطح زمین شنیده میشود،واقعا برای خلق چنین صدایی که هیجان را بالا میبرد،دقت زیادی شده است.

چند آهنگ کوتاه هم CodeMasters در نظر گرفته است تا در مواقع و زمان مختلف و گوناگون به آنها گوش دهید.صدای قدرت اگزوز ها به خوبی به گوش میرسد و به گونه ای در حال شاخ و نشان کشیدن برای ماشین های دیگر می باشد.با بالا بردن یا پایین آوردن سرعت صدای اگزوز تغییر میکند و بدون داشتن کیلومتر میتوانید حدس بزنید که در حال حاضر چند کیلومتر سرعت دارید.همچون یک مسابقه ی ماشین سواری،تماشاگران زیادی در نقاط مختلف زمین حضور داشته و در حال مشاهده ی رقابت شما می باشند.آنها هیجان خاصی را به ورزشگاه میدهند و در صورت برخورد هر یک از ماشین ها به یک دیگر یا موانع کناری پیست،ناراحتی خود را نشان میدهند.

این بازی برای Xbox360 و PS3و PC توسط CodeMasters منتشر شده است
اگر طرفدار گردش در سرار دنیا با ماشین های مسابقه ای پیشرفته هستید و دلتان میخواهد گرافیک و گیم پلی بی نظیری را مشاهده فرمایید. حتما Dirt 3 را تهیه کنید.

منبع این پست ارزشمند:RamzGames. Blogfa . Com

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم