لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » حاشیه هایی که در دربی استقلال پرسپولیس 94 رخ داد

حاشیه هایی که در دربی استقلال پرسپولیس 94 رخ داد

دانلود حواشی دربی 80 استقلال و پرسپولیس

در بازی استقلال و پرسپولیس 94 چه اتفاقاتی افتاد

حاشیه های دربی 80 پایتخت

تعدادي از هواداران استقلال با آوردن بنري که روي آن نام اميد ابراهيمي نوشته شده بود از اين بازيکن حمايت کردند.

در ابتداي مسابقه امير قلعه‌نويي به سمت نيمکت پرسپوليس رفت و با برانکو ايوانکوويچ خوش و بش کرد. او همچنين در تمام طول 45 دقيقه اول در کنار زمين ايستاده بود و بازي را تماشا مي‌کرد. در بعضي از مواقع از بازيکنانش مي‌خواست توپ را سريع‌تر به گردش دربياورند و رو به جلو بازي کنند.

اميد ابراهيمي و کرار جاسم لحظه‌اي در ميانه زمين درگيري کوچکي با هم پيدا کردند اما خيلي سريع اين درگيري ختم به خير شد.

استقلالي‌ها زماني که به زمين مسابقه آمدند بنري در دست داشتند که روي آن جملاتي براي حمايت از بيماران سرطاني نوشته شده بود.

زماني که در دقيقه 14 بازي اميرحسين صادقي، مهدي طارمي را نزديک محوطه کرنر تيم استقلال دريبل زد هواداران استقلال به شدت او را تشويق کرد.

در دقيقه 20 بازي زماني که ضربه سر رضا عنايتي با دخالت سوشا مکاني به کرنر رفت، نيمکت نشينان استقلال به هواي به ثمر رسيدن گل از جاي خود بلند شدند.

در دقيقه 15 بازي امير قلعه‌نويي از هاشم بيک‌زاده خواست تا خود را براي ورود به ميدان گرم کند و در حدود دقيقه 35 به هاشم بيک‌زاده گفت که وارد ميدان شود اما وقتي با تاخير او مواجه شد، نظرش را تغيير داد و به بيک‌زاده گفت که دوباره روي نيمکت بنشيند. در اين لحظه از بهنام برزاي خواست تا خود را براي حضور در ميدان حاضر کند.

هواداران پرسپوليس در اواخر نيمه اول بازي مواد محترقه منفجر کردند.
پيش از اينکه بهنام برزاي از ابتداي نيمه دوم وارد زمين شود، امير قلعه‌نويي براي دقايقي با اين بازيکن جوان صحبت کرد.

با بيرون رفتن عنايتي در حالي که گفته مي‌شد اميرحسين صادقي کاپيتان استقلال خواهد بود اما به تشخيص امير قلعه‌نويي وحيد طالبلو بازوبند کاپيتاني را بر دست بست.

در جريان بازي زماني که ميلاد سليمان فلاح براي گرم کردن پشت دروازه پرسپوليس حضور داشت به سمت طرفداران استقلال رفت و با آن‌ها خوش و بش کرد.

حدود 55 هزار نفر در ورزشگاه حاضر هستند.

امير قلعه‌نويي به شدت به تصميمات تورج حق‌وردي اعتراض کرد.

در يکي از صحنه‌ها زماني که در ميانه ميدان بازيکن استقلال به زمين خورد در ادامه برزاي با سوشا مکاني تک به تک شد اما داور مسابقه آوانتاژ اعلام نکرد و خطاي ياران پرسپوليس را گرفت. همين مسئله موجب عصبانيت شديد قلعه‌نويي شد.

وقتي ياران پرسپوليس به گل رسيدند، وحيد طالبلو توپ را به ميانه ميدان برد و روي نقطه شروع بازي کاشت.

هواداران استقلال به شدت عليه داور بازي شعار دادند. پرسپوليسي‌ها براي چندمين بار در اين بازي از مواد محترقه استفاده کردند.

زماني که يعقوب کريمي قصد داشت به ميدان برود، در همان لحظه خسرو حيدري اشتباه عجيبي در بازي انجام داد و قلعه‌نويي سريعا از داور چهارم خواست که تعويض را متوقف کند. به نظر مي‌رسد قلعه‌نويي قصد داشت کريمي را به جاي بازيکن ديگري بفرستد اما اشتباه خسرو حيدري باعث شد تعويض را تغيير دهد و يعقوب کريمي را به جاي خسرو حيدري به ميدان بفرستد.

در دقيقه 80 زماني که بابک حاتمي قصد داشت جاي خود را به محسن بنگر بدهد، کمي با تعلل اين تعويض را انجام داد که باعث اعتراض بهنام برزاي شد. داور مسابقه نيز برزاي را با کارت زرد جريمه کرد.

در پايان ديدار پرسپوليس – استقلال که به برتري يک بر صفر سرخپوشان تهراني انجاميد، سوشا مکاني با قديمي‌پور، دروازه‌بان دوم پرسپوليس در اين بازي شادي مي‌کردند. در اين هنگام دروازه‌بان اول پرسپوليس شيطنت کرد و عدد شش را به هواداران استقلال نشان داد که اين مسئله با واکنش حنيف عمران‌زاده و اميرحسين صادقي همراه شد.

در ادامه اين دو مدافع استقلال به سمت سوشا مکاني دويده و با او درگير شدند که محمد نوري و مايکل اومانيا پادرمياني کرده و مدافعان استقلال را از صحنه درگيري دور کردند. در اين بين محمود فکري هم به درگيري وارد شد و مي‌خواست سنگربان پرسپوليس را ادب کند که با وساطت حاضرين در صحنه کار به جاي باريک نکشيد.

جالب اينجا بود که سوشا مکاني بعد از اين درگيري‌ها به سمت هواداران پرسپوليس رفت و آنها را تحريک مي‌کرد که تيم را بيشتر تشويق کنند.

* از دقيقه 85 به بعد شعار بر عليه امير قلعه‌نويي آغاز شد و در پايان مسابقه به اوج خود رسيد. هواداران استقلال به مانند ديدار تيم‌شان مقابل تراکتورسازي خواهان جدايي امير قلعه‌نويي شدند.

* قبل از اينکه سوت پايان بازي به صدا دربيايد محسن بنگر بازي را رها کرده و از هواداران پرسپوليس مي‌خواست تيم را مورد تشويق قرار دهند.

* در زمان درگيري بازيکنان دو تيم از سمت هواداران پرسپوليس نارنجکي به سمت زمين پرتاب شد و در کنار بازيکنان منفجر شد.

علي نظري جويباري، معاون ورزشي باشگاه استقلال در زمان ترک جاي VIP ورزشگاه آزادي با تعدادي از هواداران استقلال مشاجره لفظي پيدا کرد و در جواب اعتراض آنها به شکست استقلال گفت: آقاياني که مي خواستند تيم را خصوصي کنند، حالا جواب دهند!

* بازيکنان پرسپوليس پس از برد تيم‌شان در دربي هشتادم تهران به سمت هواداران رفتند و با آنها شادي کردند.

دربی-2

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم