برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » خبر غرامت گرفتن ایران از اسرائیل + جزئیات و علت

خبر غرامت گرفتن ایران از اسرائیل + جزئیات و علت

خبر غرامت گرفتن ایران از اسرائیل + جزئیات و علت

خبر غرامت گرفتن یک میلیاردی ایران از اسرائیل + جزئیات

ایران از شرکت نفتی مرتبط با اسرائیل یک میلیارد دلار غرامت خواهد گرفت

یک مقام آگاه در مرکز حقوقی بین‌الملل ریاست جمهوری اعلام کرد: یک شرکت نفتی وابسته به دولت رژیم صهیونیستی به پرداخت بیش از 1/1 میلیارد دلار به نفع ایران محکوم شد.
به گزارش روز نو، روزنامه ایران با اعلام این خبر نوشت: این مقام آگاه با اشاره به اینکه دعوای مطرح شده مربوط به قراردادی است که سال 1968 بین شرکت ملی نفت ایران و دولت رژیم صهیونیستی به منظور انتقال نفت ایران از طریق دریای سرخ به اسرائیل منعقد شده بود.
این مقام آگاه با بیان اینکه “این پرونده در سال 1989 با ارسال اخطاریه داوری از جانب شرکت «فیمارکو» متعلق به شرکت ملی نفت ایران، علیه شرکت «تائو» به رژیم صهیونیستی ابلاغ شد و جریان داوری آغاز شد”، گفت: این شرکت ابتدا به پرداخت 500 میلیون دلار محکوم شد اما در رأی نهایی به پرداخت مبلغ بیش از 1/1 میلیارد دلار به اضافه بهره ساده و نیز مبلغی در حدود هفت میلیون بابت هزینه‌ها و مجارم داوری در حق شرکت ملی نفت ایران محکوم شد.
وی افزود: شرکت ملی نفت ایران به منظور جلوگیری از شمول مرور زمان بر رأی داوری، دعوایی را برای شناسایی و اجرای بخشی از رأی داوری در پاناما علیه شرکت تائو مطرح کرده است که در دست رسیدگی دادگاه‌های پاناما است و در مورد اصل مبلغ محکوم نیز اقدامات لازم به عمل خواهد آمد و موضوع در دست پیگیری است.
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم