ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خانه » اخبار روز » اطلاعات کامل درمورد مراسم خاکسپاری مهران دوستی

اطلاعات کامل درمورد مراسم خاکسپاری مهران دوستی

اطلاعات کامل درمورد مراسم خاکسپاری مهران دوستی

تاریخ و زمان دقیق مراسم ختم و خاکسپاری مهران دوستی

ختم مهران دوستی اطلاعات دقیق محل برگزاری و تاریخ و ساعت

مراسم، خاکسپاری زنده یاد مهران دوستی در روز دوشنبه و از مقابل ساختمان شهدای رادیو صورت می‌گیرد.
یک نت ـ سال‌هایی که با مهران دوستی کار کردم، او را یک فرد حرفه‌ای در کنار خود دیدم و فردی بود که در هر شرایطی می‌شد از او کمک گرفت.

وی ادامه داد: هیچ وقت مسائل مالی برای زنده یاد دوستی مهم نبود و این موارد برایش در درجه چندم اهمیت قرار داشت و ما حتی یکبار هم در این باره بحثی با هم نداشتیم. مهران به معنای واقعی کلمه تک بود و به نظرم سال‌های سال طول می‌کشد تا یک مفر مثل او بیاید و آموزش ببیند و مانند او جایگاه پیدا کند.

مدیر سابق رادیو جوان توضیح داد: جای خالی مهران دوستی هیچ وقت در تاریخ رادیو پر نمی‌شود و فقط سال ها طول می‌کشد تا افرادی نظیر او پرورش بیابند. امیدوارم همکاران ما با تلاش و الگوبرداری از سبک حرفه‌ای او در زمان و فاصله زمانی کوتاه‌تری، ضایعه عدم حضور او را پر کنند. جای مهران حیای خالی است و امیدوارم که خداوند ایشان را مورد رحمت خود قرار دهند. وقتی افرادی مثل او از میان ما می‌روند همه جامعه رسانه‌ای متاثر و عزادار می‌شوند.

احمدپور همچنین درباره تاریخ تشییع پیکر زنده یاد مهران دوستی گفت: آقای دوستی برادری دارند که در خارج از کشور زندگی می‌کنند و به خاطر حضور ایشان در این مراسم، خاکسپاری زنده یاد دوستی در روز دوشنبه و از مقابل ساختمان شهدای رادیو صورت می‌گیرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز