هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » چگونه به قطع شدن یارانه ها اعتراض کنیم

چگونه به قطع شدن یارانه ها اعتراض کنیم

هدفمندی-یارانه-ها

آموزش کامل ثبت اعتراض به قطع شدن یارانه ها

کسانی که به اشتباه یارانه شان قطع شده است ، می توانند از طریق روش زیر اقدام به اعتراض کرده و درخواست بررسی دهند.

براساس اعلام وزیر کار، از فردا سه شنبه سامانه yaraneh۱۰.ir به منظور ثبت اعتراضات احتمالی حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی آغاز و تا ۱۵ روز ادامه خواهد یافت.
به گزارش خبرنگار مهر، از فردا پنجم خردادماه سال جاری قرار است سامانه ثبت اعتراضات احتمالی افراد حذف شده از دریافت یارانه نقدی فعال شود.

علی ربیعی وزیر کار در این باره اعلام کرده است: سامانه yaraneh۱۰.ir از پنجم خردادماه سال جاری به مدت ۱۵ روز به منظور ثبت اعتراضات حذف شده های یارانه نقدی، فعال خواهد بود.

قرار است مراحل رسیدگی به درخواست شهروندانی که نسبت به قطع یارانه خود معترض هستند، به صورت کاملا الکترونیکی و غیرحضوری انجام شود. وزارت کار تاکید کرده بررسی ها پس از ثبت درخواست افراد انجام و در صورت وارد بودن اعتراض افراد، دوباره یارانه آنها برقرار می شود.

پیش از آن نیز وزارت کار در اطلاعیه ای اعلام کرده بود: آن دسته از شهروندانی که براساس تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۳۹۴ افراد غیرنیازمند تشخیص داده و یارانه آنها قطع شده است، در صورت اعتراض می توانند از تاریخ سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ به مدت یک ماه (البته وزیر کار این زمان را ۱۵ روز اعلام کرد) به آدرس الکترونیکی که اعلام می شود، مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.

۱- فرآیند بررسی اعتراضات (از ثبت درخواست تا پاسخ) کاملا غیرحضوری صورت خواهد گرفت.

۲- کمیسیون موضوع ماده ۱۰ قانون هدفمندکردن یارانه ها اعتراض افراد را بررسی و در صورت استحقاق یارانه به طور مجدد برقرار خواهد شد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم