آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خانه » اخبار روز » آیا در سال 94 گردشگران خارجی در ایران بیشتر شده

آیا در سال 94 گردشگران خارجی در ایران بیشتر شده

آیا در سال 94 گردشگران خارجی در ایران بیشتر شده

وضعیت گردشگری ایران در سال 94 چطور بوده است؟

حضور گردشگران خارجی جدید در سال 94 در ایران

مسافران این قطار از کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، آمریکا و اسکاندیناوی بودند. این قطار که با هماهنگی یک شرکت آلمانی – تُرکیه ای به ایران سفر کرده، جزو قطارهای لوکس ترکیه به حساب می آید که مبدا سفرشان شهر استانبول بوده است.
دومین قطار با 74 مسافر اروپایی که هفته پیش از مرز رازی به ایران وارد شده بود، پس از گذر از شهرهای زنجان، یزد، اصفهان و شیراز امروز به تهران رسید.
به گزارش روز نو، مسافران این قطار از کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، آمریکا و اسکاندیناوی بودند. این قطار که با هماهنگی یک شرکت آلمانی – تُرکیه ای به ایران سفر کرده، جزو قطارهای لوکس ترکیه به حساب می آید که مبدا سفرشان شهر استانبول بوده است. این گردشگران یک هفته در ترکیه و یک هفته از سفرشان را در ایران سپری کردند.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در استقبال از گردشگران اروپایی اظهار داشت: این گردشگران برای بازدید به کاخ گلستان و موزه جواهرات می روند و پس از آن امشب از راه هوایی تهران را ترک می کنند.
«مرتضی رحمانی موحد» در ادامه گفت: گردشگران خارجی معمولا از راه هوایی و یا با ماشین از راه زمینی به ایران سفر می کنند، اما به طور قطع سفر با قطار امن تر و ارزان تر است.
وی اضافه کرد: سال گذشته آمار استفاده از مسیرهای ریلی برای سفر به ایران افزایش داشت که امیدواریم با کمک دستگاه های مختلف از مسیرهای ترکیبی ریلی، هوایی و جاده ای برای سفر گردشگران بیشتر استفاده شود.
این قطار پس از آنکه مسافرانش را در ایستگاه راه آهن تهران پیاده کرد، خالی و بدون مسافر راهی ترکیه می شود.
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز