ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » تعرض و آزار اذیت دختر 11 ساله + جزئیات

تعرض و آزار اذیت دختر 11 ساله + جزئیات

تعرض و آزار اذیت دختر 11 ساله + جزئیات

خبر تجاوز و آزار و اذیت دختر بچه ی 11 ساله در یکی از شهر های ایران

دستگیری مردی که به یک دختر 11 ساله تعرض کرده بود

 اواخر سال گذشته خانواده ای با حضور در پلیس آگاهی شهرستان جیرفت از مردی به اتهام ربودن دختر 11 ساله شان و آزار و اذیت وی شکایت کردند و خواستار دستگیری متهم فراری شدند. با تشکیل پرونده قضایی، ماموران با تحقیق از این دختر متوجه شدند روز حادثه او پس از تعطیلی مدرسه در حال بازگشت به خانه بوده است که ناگهان در کوچه ای خلوت مرد جوانی راهش را سد کرده و با حمله به وی، او را کتک زده و سپس ربوده است.
مرد آدم ربا، دختر 11 ساله را کشان کشان به داخل خرابه ای در همان حوالی منتقل کرده و بازور و تهدید او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. با اطلاعاتی که پلیس از دختر آزار دیده به دست آورد، چهره نگاری رایانه ای از متهم فراری انجام شد و او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. در ادامه جستجوی پلیس، مخفیگاه متهم شناسایی و او چند روز بعد از حادثه دستگیر شد.
مرد شیطان صفت با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی و مدعی شد دختر دانش آموز را نمی شناسد و گفته های او را باور ندارد. با توجه به اظهارات متناقض متهم، ماموران از دختر 11 ساله خواستند تا در مواجهه حضوری با متهم قرار بگیرد که او به محض دیدن مرد آزارگر ـ که در میان چند متهم در بازداشتگاه پلیس قرار گرفته بود ـ وی را شناخت. به این ترتیب مرد آزارگر بناچار اعتراف کرد که دختر را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده است.
این در حالی بود که بررسی ها ی پلیس نشان می داد مرد جوان مجرمی سابقه دار است که پیش از این نیز به اتهام جرایم مشابه دستگیر و زندانی شده است.
متهم روانه زندان و مدتی بعد به اعدام محکوم شد.روز گذشته با تائید حکم اعدام در دیوان عالی کشور، مرد اعدامی اززندان به چهار راه کشت و صنعت این شهر منتقل و به دار مجازات آویخته شد.
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم