هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » آیا تعطیلات نوروزی از سال آینده کم می شود؟

آیا تعطیلات نوروزی از سال آینده کم می شود؟

آیا تعطیلات نوروزی از سال آینده کم می شود؟

تصمیمگیری های دولت برای ساماندهی کردن تعطیلات سالانه در سال 95

آیا تعطیلات نوروزی از سال های آینده برداشته خواهد شد ؟

معاون گردشگری درباره احتمال کاهش تعطیلات نوروزی به دنبال تصویب طرح ساماندهی تعطیلات سال و تعطیلات زمستانه گفت: این‌ها مدل‌هایی است که برای ساماندهی تعطیلات در طول سال در دولت و کمیسیون‌های تخصصی آن مطرح و بحث شده است. البته تغییر سنت‌ها همیشه سخت بوده است.

مرتضی رحمانی‌موحد اظهار کرد: وقتی می‌خواهید تعطیلات و سیستم آموزشی را همزمان سازماندهی کنید، با فاکتورهای اقلیم و مناطق جغرافیایی مختلف روبرو هستید. بنابراین برای ساماندهی تعطیلات سالانه و زمستانه باید تصمیمات در نظام آموزش و پرورش کشور پخته و تصمیم‌گیری شود.

او درباره احتمال کاهش تعطیلات نوروزی متعاقب تصویب طرح تعطیلات زمستانه در دولت بیان کرد: قطعا وقتی قرار است از روزهای آموزشی کسر شود، باید در جای دیگری این مسئله را جبران کرد اما در هر حال این‌ها فعلا مدل‌های پیشنهادی مطرح شده است.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم