كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » قضیه ی به اینستاگرام محسن بنگر بعد از بازی با پدیده مشهد

قضیه ی به اینستاگرام محسن بنگر بعد از بازی با پدیده مشهد

قضیه ی به اینستاگرام محسن بنگر بعد از بازی با پدیده مشهد

فهاشی به محسن بنگر در کامنت های اینستاگرام توسط هوادارن پرسپولیسی

ناراحتی محسن بنگر بخاطر حمله به پیج اینستاگرامش

در جریان مسابقه پرسپولیس و پدیده مشهد، محسن بنگر روی گل اول مشهدی ها مقصر بود. او ابتدا یک لایی خورد و در صحنه بعد هم سایه توپ را زد تا توپ به بازیکن پدیده برسد و او دروازه پرسپولیس را باز کند.

پس از این اتفاق تعدادی از هواداران پرسپولیس به اینستاگرام محسن بنگر حمله کردند و زیر عکس هایی که او منتشر کرده بود، به این مدافع سرخپوشان اهانت کردند. امروز هم بنگر تمام عکس هایی که در اینستاگرام خود منتشر کرده بود را حذف کرد تا دیگر هیچ کسی نتواند زیر عکس هایش فحش بنویسد.

البته تعداد کمی از هواداران هم به صفحه اینستاگرام همسر بنگر رفته اند و زیر عکس هایی که او منتشر کرده، درخواست کرده اند تا از مدافع سرخپوشان بابت این اتفاقات عذرخواهی کند و از او بخواهد که دوباره به اینستاگرام برگردد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم