شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » آیا سفارت انگلیس در ایران بازگشایی خواهد شد + تاریخ احتمالی

آیا سفارت انگلیس در ایران بازگشایی خواهد شد + تاریخ احتمالی

آیا سفارت انگلیس در ایران بازگشایی خواهد شد + تاریخ احتمالی

همه چیز درمورد بازگشایی سفارت انگلیس در ایران

سفارت انگلیس تحت چه شرایطی در ایران بازگشایی می شود؟

خبرگزاری ایرنا: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از احتمال بازگشایی سفارت انگلستان پس از امضای توافق هسته ای تا پیش از پایان سال میلادی خبر داد و گفت: مجلس انگلستان با فشار بر دولت این کشور خواهان جانماندن آن ها از دیگر کشورهای اروپایی برای نزدیکی با تهران است.

عباسعلی منصوری آرانی درباره سفر هیات اقتصادی انگلیس به تهران افزود: هنوز هیچ درخواستی برای سفر هیات اقتصادی انگلستان به تهران ارایه نشده است.

وی درباره بازگشایی سفارت این کشور در تهران نیز اظهار داشت: در سفری که گروه دوستی پارلمانی ایران به انگلستان داشت، به این نتیجه رسیدیم که دولت این کشور مترصد به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای برای بازگشایی سفارت خود در تهران است.

رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلستان تصریح کرد: به نظرم پس از امضای توافقنامه، انگلستان به سرعت سفارت خود در تهران را بازگشایی خواهد کرد، زیرا دولت این کشور از طرف بازرگانان، نمایندگان پارلمان و جراید تحت فشار است.

منصوری آرانی با بیان این که دولت انگلستان نمی تواند در برابر این فشارها برای بسته بودن سفارتشان در تهران مقاومت کند، گفت: بعید می دانم بازگشایی سفارت انگلستان در تهران به سال آینده میلادی کشیده شود.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم