اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خانه » عمومی و متفرقه » برنامه نوروزی شبکه پویا برای عید 93

برنامه نوروزی شبکه پویا برای عید 93

انیمیشن “پسر کاغذی” کاری از مرکز پویانمایی صبا در ایام نوروز از شبکه پویا به روی آنتن می‌رود.

“مجید محمدی” کارگردان انیمیشن “پسر کاغذی” در گفتگو با خبرنگار رادیو  تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: “پسر کاغذی” با تکنیک سه بعدی در 13 قسمت 1 دقیقه‌ای برای گروه سنی کودک  و نوجوان در مرکز پویانمایی صبا در دست تهیه و تولید است.

وی افزود: هدف اصلی این اثر، آموزش اجتماعی در قالب انیمیشن است.

“محمدی” در خصوص ایده‌ی اولیه این انیمیشن اظهار داشت: ما یک قسمت انیمیشن با موضوع مصرف خودسرانه تولید کردیم که تکنیک آن خوب از آب درآمد و پس از ارائه به مرکز پویانمایی صبا، این مرکز با ارائه درخواست  تولید 13 قسمت از این مجموعه را دارند.

وی بیان کرد: محور کلی این انیمیشن درباره عقل گرایی و رشد عاطفی است. “پسر کاغذی و پرندگان”، “پسر کاغذی و تنهایی”، “پسر کاغذی و درس خواندن”، “پسر کاغذی و زمان”، “پسر کاغذی و فکر کردن” و “پسر کاغذی و اوقات فراغت” برخی از قسمت‌های این اثر هستند.

“محمدی” خاطرنشان کرد: نگارش این انیمیشن 2 ماه طول کشید و تولید آن‌ هم از دو ماه پیش شروع شده و تا الان ادامه دارد و قرار است این انیمیشن در ایام عید از شبکه پویا به روی آنتن برود.

گفتنی است، مجید محمدی، کارگردان و فاطمه یاسینی، نویسنده، از جمله عوامل این انیمیشن هستند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


  • اهنگ جدید اهنگ جدیدhttp://www.silamusic.ir/%D9%BE%D8%B1%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-97/
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز