خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » آیا مردم این روزها واقعا خودرو نمیخرند؟ + عکس

آیا مردم این روزها واقعا خودرو نمیخرند؟ + عکس

کمپین

تصاویری که نشان می دهد کمپین خودرو صفر نخرید تا ارزان شود واقعا اثر گذار بوده است

عکس جالب از فروش نرفتن ماشین های صفر یکی از تولید کنندگان ایرانی

در يک ماه گذشته اگر هر روزنامه پرتيراژ و سايت هاي خبري را باز كرده باشيد با يكي از آگهي هاي فروش فوري، نقدي، شرايطي و غيره شركت هاي واردكننده خودرو مواجه شده ايد. اين موضوع با نزديك شدن به توافق ژنو پررنگ تر شده و به يكباره قحطي خودروهاي خارجي و امتناع از فروش شرايطي شركت هاي وارد كننده به سر آمده است.

حالا اين شركت ها با منت نهادن بر سر مردم عرضه خود را بيشتر كرده اند، اما با وجود ارزان و تثبيت شدن نرخ دلار كه بهانه اين شركت ها براي گران فروشي بود، روي قيمت نهايي آنها اثر نگذاشته است، يعني شركت هاي واردكننده همچنان با طمعكاري به دنبال فروش بيشتر با همان قيمت دو ماه پيش خود هستند.

اما در فضاي مجازي كمپين تبليغاتي از سوي مردم به راه افتاد كه در نوع خود جالب است. بسياري از كساني كه پاي اخبار فروش فوري شركت ها نظر مي گذارند، خواستار تحريم خريد خودرو تا ارزاني شده اند. فرهنگ نخريدن جنس گران براي ارزان شدن تا مرز اعتدال در بسياري از كشورها به صورت خودجوش جواب داده و اكنون مردم در بازار خودرو مي خواهند همانند بازار آجيل و خشكبار ثابت كنند كه اين شركت ها هستند كه محتاج مردمند نه مردم محتاج آنان. اظهارنظر هاي جالبي كه در فضاي مجازي براي «نه» گفتن به پيشنهاد فروش خودرو مطرح شده حاكي از خشم مردم از احتكار و گران فروشي شركت هاست.

عکس هوایی منتشر شده از پارکینگ یک شرکت خودروساز داخلی نشانگر موفقیت این کمپین بوده است و در این تصاویر، خودروهای تولید شده بسیاری دیده می شود.

پارکینگ پارکینگ2

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم