تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » درگیری در پمپ بنزین زرند سر چه چیزی بوده؟

درگیری در پمپ بنزین زرند سر چه چیزی بوده؟

درگیری در پمپ بنزین زرند سر چه چیزی بوده؟

همه چیز درمورد درگیری خونین در پمپ بنزین زرند

ماجرای درگیری خشن در پمپ بنزین زرند

«علی. م» و «علی. ز» بر سر موضوعی نامعلوم در پمپ‌بنزین درگیری لفظی پیدا کردند. از آنجا که هر دو طرف دعوا چاقو همراه داشتند، وقتی دیدند زورشان به یکدیگر نمی‌رسد و آرام نمی‌گیرند، روی یکدیگر چاقو کشیدند که «علی. م» از ناحیه گردن و جوان دیگر از ناحیه سینه آسیب دیدند.

به گزارش دادستان زرند، جوانی که با نام «علی. ز» شناسایی شده است، با وجود خونریزی جراحت سینه‌اش از محل متواری شد و جوان مجروح دیگر با کمک امدادگران به بیمارستان سینای زرند انتقال یافت اما به دلیل شدت جراحات جان باخت.

با مرگ این جوان، پرونده با دستور قضایی در اختیار مأموران انتظامی کرمان قرار گرفت و پلیس با انجام تحقیقاتی گسترده در کمتر از پنج ساعت مخفیگاه قاتل را در حوالی کرمان پیدا کرد و موفق به دستگیری او شد. این جوان پس از دستگیری در حالی که به دلیل زخم سینه‌اش حال خوبی نداشت، به قتل اعتراف کرد و پرونده برای تحقیقات تکمیلی ادامه یافت.

دادستان زرند درباره این حادثه گفت: «طبق قانون، حمل چاقوهای نامتعارف جرم محسوب می‌شود و نحوه برخورد و میزان مجازات آن نیز تعریف شده است.»

«سید‌مهدی قویدل» ضمن نامعلوم بودن انگیزه درگیری این دو جوان افزود: «در نظر داریم برخوردهایمان را با دارندگان سلاح‌های سرد غیر‌متعارف در شهرستان زرند افزایش دهیم تا دیگر شاهد چنین اتفاقات خونینی نباشیم.»

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم