عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خانه » عکس » شکایت شهاب حسینی از امیر سماواتی تهیه کننده

شکایت شهاب حسینی از امیر سماواتی تهیه کننده

شهاب حسینی از جمله بازیگران خوش چهره مرد ایرانی است.او به تازگی از امیر سماواتی تهیه کننده فیلم ساکن طبقه وسط شکایت کرده است.در این مطلب از سایت جوان فا ما شما را با جزییات این خبر آشنا می کنیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

shahab-hoseiny

حضور شهاب حسینی در دادگاه که گفته می‌شود به خاطر شکایت از یک تهیه کننده سینما بوده است زودتر از حد تصور در صفحات اجتماعی و گروههای تلگرامی بازتاب یافت.

البته در این بازتاب خبر کمترین توضیحی درباره جزییات شکایت و اینکه تهیه کننده موردنظر چه کسی بوده نیامده بود.

اختلافات با تهیه کننده “ساکن طبقه وسط”

با این حال شنیده ها حکایت از آن دارند شهاب حسینی به خاطر اختلافاتی که با تهیه کننده اولین فیلمش در مقام کارگردان یعنی “ساکن طبقه وسط” داشته است در دادگاه فرهنگ و رسانه حضور داشته است.

شهاب حسینی به همراه دیگر شرکایش در تولید این فیلم در ماههای اخیر اختلافات مختلفی را با امیر سماواتی تهیه کننده “ساکن طبقه وسط” تجربه کرده‌اند و در نهایت و وقتی مشخص شده این اختلافات از طریق گفتگوهای دوطرفه به سرانجام نمی‌رسد رجوع به قانون به عنوان آخرین راه حل درپیش گرفته شده است.

اختلافات باعث شد فیلم به شبکه خانگی نیاید

یکی از دلایلی که این فیلم طی ماههای اخیر به شبکه خانگی عرضه نشده بود همین اختلافات بوده است که جلوی ارائه فیلم به شبکه خانگی را گرفته است.

شهاب حسینی سال قبل “ساکن طبقه وسط” را که در آن علاوه بر کارگردانی بازی هم کرده بود روی پرده داشت.

شهاب حسینی در این فیلم در حدود ۳۸ نقش متفاوت بازی کرده بود و به این لحاظ رکوردی را هم در تاریخ سینمای جهان به جای گذاشت؛ رکوردی که برای ثبت آن در گینس هم اقداماتی صورت گرفت.

“ساکن طبقه وسط” هرچند در زمان مناسبی روی پرده نرفت اما فروش آن قابل توجه بود و البته در نهایت نیز در میان ۱۰ فیلم پرفروش سال ۹۳ جای گرفت.

حالا باید منتظر ماند و دید نتیجه شکایت شهاب حسینی از تهیه کننده این فیلم به کجا خواهد انجامید و در نهایت این فیلم چه زمانی به شبکه خانگی عرضه خواهد شد؟

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


دانلود آهنگ جدید
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز