شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خانه » اخبار روز » خبر آزادی سوشا و اخبار تکمیلی

خبر آزادی سوشا و اخبار تکمیلی

خبر آزادی سوشا و اخبار تکمیلی

خبر آزادی سوشا و اخبار تکمیلی

پس از رد درخواست خرید دروازه بانان از طرف پرسپولیس اخبار جدید از وضعیت سوشا مکانی به گوش میرسد.

یک منبع آگاه قضایی در مورد این که در برخی از رسانه‌ها عنوان شده سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس  چهارشنبه با قرار وثیقه میلیاردی و سفارش پیشکسوتان فوتبال و افراد خاص از زندان آزاد خواهد شد، بیان کرد: این مسئله به هیچ عنوان صحت ندارد و قرار نیست سوشا مکانی با قرار وثیقه و سفارش افراد خاص از زندان آزاد شود. وی فعلا با قرار بازداشت موقت در زندان است ولی متاسفانه اخبار نادرستی در مورد مکانی شنیده می‌شود.

این منبع آگاه قضایی خاطر نشان کرد: از مردم و خصوصا رسانه‌ها می‌خواهیم اخلاق را رعایت کنند و عجولانه اظهارنظر نکنند. این حرکت بسیار بدی است که بسیاری از اتهامات به فردی زده می‌شود که هنوز اتهاماتش ثابت نشده است. مکانی قطعا می‌تواند به این مسئله رسیدگی کند و این حق برای او محفوظ است.

وی در ادامه افزود: موضوع ۶ شاکی و مباحث دیگر در مورد سوشا مکانی صحت ندارد و مورد تأیید نیست. وی مانند دیگر افرادی که در مظان اتهام قرار دارند، به اتهاماتش رسیدگی می‌شود ولی قرار نیست در حین رسیدگی به پرونده، خبری به بیرون درز کند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


دانلود آهنگ جدید
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز