هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خانه » اخبار روز » خبر خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه

خبر خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه

به تازگی در فضای مجازی خبری بین کاربران مبنی بر خود سوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه تهران دست به دست شده است. که ما در این مطلب از سایت جوان فا جزییات این خبر را برای شما عزیزان قرار می دهیم.

khodsoozi

معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: این حادثه به هیچ عنوان با شهرداری تهران ارتباطی ندارد و مسایل شخصی علت این حادثه بوده است.

مجتبی عبداللهی درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: این خودسوزی روز ۵ شنبه هفته گذشته به آتش نشانی اطلاع داده شد که موضوع توسط همکاران شهرداری منطقه ۱۱ پیگیری شد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر اینکه این حادثه به هیچ عنوان به شهرداری تهران ارتباطی ندارد، تصریح کرد: این فرد بعد از درگیری با افراد داخل پاساژ اقدام به خودسوزی کرده است.

وی با بی اساس خواندن برخی شایعات افزود: از بعد از این حادثه تاکنون کسی دلیل این خودسوزی را متوجه نشده است اما آنچه مسلم است اینکه این حادثه هیچ ارتباطی به شهرداری تهران نداشته و دلایل آن شخصی بوده است.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


دانلود آهنگ جدید
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز