برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خانه » عکس » عکس هنرمندان زن » تصاویری از چهره های سینمایی در نوروز

تصاویری از چهره های سینمایی در نوروز

یکی از رسومات زیبا در عید نورزو سفرهای زیبای آن است. در این میان افراد مشهور سینما هم به مسافرت های مختلف می روند. ما در این قسمت از سایت جوان فا تصاویری از چهره های سینمایی در سفرهای نوروزی را برای شما عزیزان منتشر میکنیم.

 

امیرحسین رستمی: دیدن دریا آرامش زیادی به من می‌دهد

 

هر سه را دوست دارم ببینم چون هر کدام جذابیت‌های خاص خودش را دارد. اما اگر تنها بتوانم یک گزینه را در نظر بگیرم دریا را انتخاب می‌کنم چون همیشه دیدن دریا آرامش زیادی به من می‌دهد. مضاف بر اینکه  دوست ندارم وقتی هوا خیلی سرد است کنار دریا باشم، هوای گرم را ترجیح می‌دهم.

نیکی کریمی؛ کویر و دریا هر دو افق دارند

 

کویر.البته دریا را هم خیلی دوست دارم ولی جنگل آخرین انتخابم است. من از افق خوشم می‌آید و به دلیل اینکه کویر و دریا هر دو افق دارند، آنها را دوست دارم. اما نفسم در جنگل می‌گیرد.

هانیه توسلی؛ خلیج فارس به خاطر فیروزه ای اش

کویر که نه، اما جنگل مطمئنا انتخابم خواهد بود. دریا هم اگر خلیج فارس باشد دوست دارم، به دلیل رنگ فیروزه‌ای عجیبی که دارد.

شهاب حسینی:درخت و سرسبزی را دوست دارم

من عاشق جنگلم. درخت و سرسبزی را دوست دارم و به همین خاطر لواسان را برای زندگی انتخاب کردم که چشمم درخت ببیند. البته آسمان کویر هم یک چیز دیگر است. فکر می‌کنم اگر طراوت، زندگی و سرسبزی می‌خواهید، جنگل، اگر وسعت و بی‌انتهایی می‌خواهید، دریا و اگر عظمت و آفرینش می‌خواهید، کویر گزینه‌های مناسبی هستند.

 

محسن تنابنده و کلیشه شمال

نوروز در ایران یک بخش کلیشه‌ای دارد به نام شمال و با تمام اینکه کلیشه است و بسیار شلوغ است ولی من همچنان شمال را به هر جای دیگری ترجیح می‌دهم و دوست دارم به شمال سفر کنم.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


دانلود آهنگ جدید
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز