هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خانه » عکس » عکس هنرمندان زن » تصویری از فریبا متخصص در سریال نوروزی قرعه

تصویری از فریبا متخصص در سریال نوروزی قرعه

سریال نوروزی قرعه که به تازگی کارهای ساخت آن انجام شده است و در حال پخش می باشد. در این میان ما گفتگویی با یکی از بازیگران این سریال را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه مطلب مشاهده نمایید.

 

فریبا متخصص در نقش نصرت

من در این سریال شخصیتی با نام نصرت را بازی کنم و بازیگر مقابلم حمیدرضا آذرنگ است که نقش همسرم را دارد و او هم نصرت نام دارد.

بازی در نقش زنی دلسوز

این بازیگر درباره دیگر ویژگی های نقش خود در این سریال نوروزی بیان کرد: نصرت زنی دلسوز و مهربان است و من سعی کردم نقشم را به شکلی متفاوت در این سریال ارایه کنم.

فضای شیرین موقعیت های اجتماعی در قرعه

بازیگر سریال «قرعه» عنوان کرد: آنچه اتفاقات کمدی این سریال را رقم می زند این است که هرکسی دوست دارد قرعه به نام خودش بیافتد. ما قرار نیست در این سریال کسی را بخندانیم و اتفاقا موقعیت های اجتماعی در این سریال به تصویر کشیده می شود اما این موقعیت ها فضایی شیرین و دلنشین دارد.

%d9%82%d8%b1%d8%b9%d9%87-1

فریبا متخصص مسئول قرعه کشی ها در قرعه

وی ادامه داد: من در این سریال مسئول قرعه کشی ها هستم و یک دختر و یک نوه دارم. قرعه کشی در این سریال هم در یک محله و میان همسایگانی انجام می شود که سال ها یکدیگر را می شناسند. هر ماه یک قرعه کشی انجام شده و قرعه به یک خانواده می افتد و این ها ماجراهای این سریال را رقم می زند. یک نفر ممکن است بخواهد برای دختر خود جهیزیه بخرد و یا فرد دیگری قرعه ای را که به او می افتد برای مشکلی از زندگی خود خرج می کند.

لذت مخاطب از فضای متفاوت قرعه

وی در پایان سخنان خود گفت: اتفاقات تلخ به گونه ای در این سریال رخ می دهد که فضای متفاوتی را رقم می زند و مخاطب در نهایت از آن لذت می برد.

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


دانلود آهنگ جدید
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز