عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خانه » اخبار روز » پخش تصویر شجریان از رسانه ملی آزاد شد

پخش تصویر شجریان از رسانه ملی آزاد شد

شجریان-300x215-450x300

به تازگی خبرهایی از رفع ممنوع التصویری محمدرضا شجریان خواننده محبوب و اصیل ایرانی به گوش می رسد. این خواننده بزرگ ایرانی ظاهرا برای تبریک عید پیام ویدویی نوروزی را منتشر کرده بودند و در آن ویدیو اشاره به بیماری خود داشتند. در ادامه جزییات این خبر را برای شما عزیزان قرار میدهیم.

 

رفع ممنوعیت پخش تصویر شجریان از رسانه ملی

به گزارش ویکی جوان، انتشار آن ویدیو خیلی زود ماجرای ابتلای چندساله این خواننده به سرطان را فاش کرد و در نهایت باعث شد شنبه هفتم فروردین ماه بعد از مدتها ممنوعیت، تصویر شجریان روی آنتن تلویزیون برود.

اخبار علمی-فرهنگی شبکه چهارم با روی آنتن بردن تصویری از شجریان از بهبود عنقریب وی گفت و از ابراز امیدواری فرزندش برای بازگشت به صحنه خبر داد.

این رفع ممنوعیت پخش تصویر شجریان از رسانه ملی به واسطه اینکه به هنگام آشکار شدن ابتلای وی به سرطان صورت گرفته می تواند کاملا فرصت طلبانه تلقی شود اما این امیدواری را ایجاد می کند که بعد از شش سال شرایط پخش مجدد دعای “ربنا” با صدای این خواننده از صداوسیما فراهم شود.

پخش تصویر محمدرضا شجریان از شبکه چهار

محمدرضا-شجریان-2

احتمال پخش ربنای استاد شجریان از رسانه ملی در رمضان امسال

با آشتی کنان هفتم فروردین ۹۵ تلویزیون و شجریان به نظر می رسد ماه رمضان امسال بتوانیم ربنای وی را بعد از شش سال وقفه مجددا از رسانه ملی بشنویم.

ممنوعیت پخش صدا و تصویر شجریان از رمضان ۸۹

بعد از حوادث انتخاباتی ۸۸ علاوه بر ممنوعیت پخش صدا و تصویر شجریان از رسانه ملی پخش دعای “ربنا” که سالها با صدای ایشان در ماه رمضان قبل از افطار روی آنتن می رفت از رمضان ۸۹ ممنوع شد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


دانلود آهنگ جدید
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز