کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خانه » اخبار روز » معرفی بدترین برنامه نوروزی در تلویزیون

معرفی بدترین برنامه نوروزی در تلویزیون

بیمار-استاندارد-450x300

به تازگی نظر سنجی جالبی در مورد برنامه های نوروزی در همشهری جوان انجام شده است . که نتایج آن منتشر شده است. و بدین ترتیب بدترین برنامه نوروزی تلویزیون معرفی شد و تمشک طلایی بدترین سریال نوروزی به “بیمار استاندارد” رسید.

بیمار استاندارد بدترین سریال نوروزی

به گزارش ویکی جوان و به نقل از “سینما” هفته نامه “همشهری جوان” طی یک نظر سنجی بدترین های نوروز را انتخاب کرد که از بین تمام برنامه ها سریال «بیمار استاندارد» با کسب بیشترین تمشک طلایی بدترین برنامه نوروزی تلویزیون شد.

در نظر سنجی هفته نامه همشهری جوان سریال «بیمار استاندارد» در بخش سریال توانست با اکثریت قاطع آرا عنوان بدترین سریال نوروزی را از آن خود کند.

سعید آقاخانی بدترین کارگردان

در بخش کارگردانی هم سعید آقاخانی کارگردان این سریال ، تمشک طلایی را به دست آورد.

بابک حمیدیان بدترین بازیگر مرد

در بخش بازیگری مرد هم تمشک طلایی به بابک حمیدیان بازیگر اصلی «بیمار استاندارد» رسید؛ او در این بخش رقابت سختی با سیامک انصاری داشت!

شقایق دهقان بدترین بازیگر زن

در بخش بازیگری زن هم شقایق دهقان برای بازی در مجموعه «دورهمی» تمشک طلایی گرفت.

علی ضیا بدترین مجری

در این نظرسنجی همچنین تمشک بدترین مجری برنامه سال تحویل به علی ضیا برای اجرای برنامه «یک یک » رسید و تمشک طلایی بدترین برنامه ترکیبی نوروز هم به «سه شو» تعلق گرفت.

برگزبدگان فجر ۹۳ که در اکران هم شکست خورده بودند

انتخاب سعید آقاخانی و “بیمار استاندارد” بعنوان بدترین های نوروز تلویزیون در شرایطی است که آقاخانی سبمرغ بهترین بازیگر جشنواره سی و سوم را برای “خداحافظی طولانی” گرفته بود و سناریست “بیمار استاندارد” یعنی بهرام توکلی هم با ده نامزدی و از جمله نامزدی بهترین فیلمنامه و کارگردانی برای “من دیه گو مارادونا هستم” پیشتاز نامزدیهای جشنواره سی و سوم بود.
البته که هم “خداحافظی طولانی” و هم “دیه گو…” شکست خوردگان اکران ۹۴ بودند.

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


دانلود آهنگ جدید
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز