هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خانه » اخبار روز » خبرهای همکاری یاس و محسن شریفیان

خبرهای همکاری یاس و محسن شریفیان

محسن-شریفیان-یاس-450x300

به تازگی خبرهایی مبنی بر همکاری یاس و محسن شریفیان شنیده می شود. ما در ادامه این مطلب از سایت جوان فا جزییات این خبر را برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.

 

همکاری یاس و محسن شریفیان

محسن شریفیان درباره این همکاری گفت: یاس! از اولین خواننده‌های رپ فارسى ایرانى است. خیلى از رپرها در تمام دنیا پشت نقاب‌هاى غیر واقعى هستند و فلسفه وجودى و زبان شیواى موسیقى رپ نادیده گرفته شده است.

درک موضوعات اجتماعی

وی افزود: یاس خیلى خوب موضوعات اجتماعى را فهمیده و دقیقاً می‌داند چه می‌خواند! در حقیقت موسیقى او روایتى است حقیقى از زندگى و جامعه خودش. رپ، ابزارى براى ابراز اعتقادات و آینه ایست براى به رخ کشیدن تلخی‌ها و بحران‌های جامعه و جسارتی است براى تبلور انتقادات و گاها نجاتبخش!

او در پایان گفت: یاسر بختیارى، هنرمندی است برخاسته از زیر زمینی‌های جامعه که صادقانه‌ها و دردنامه‌هاى زیادى براى نفوذ در دل‌ها تا بام افلاک دارد. بسیار خوشحالم که به نوعى در آینده صداى موسیقى جنوب ایران را در قالب موسیقى رپ با همکارى یاس منعکس می‌کنیم.

محسن شریفیان به همراه گروه لیان روزهای ۱۱ و ۱۲ فروردین در تالار وحدت روی صحنه رفت و بعد از آن در شهر بندرعباس روی صحنه خواهد رفت.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


دانلود آهنگ جدید
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز