امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
خانه » عمومی و متفرقه » زمان شروع توزیع میوه تنظیم بازاری عید نوروز

زمان شروع توزیع میوه تنظیم بازاری عید نوروز

زمان شروع توزیع میوه تنظیم بازاری عید نوروز

مجتبی خسروتاج گفت: ممکن است دولت برای متعادل کردن قیمت در بازار به میوه یارانه اختصاص دهد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: هم اکنون سیب و پرتقال به اندازه کافی برای توزیع در ایام پایانی سال ذخیره سازی شده و با نرخ متعادل در بازار توزیع خواهد شد تا قیمت میوه که یکی از اقلام پرتقاضا در ایام پایانی سال است، افزایش نیابد.

وی تصریح کرد: میوه شب عید به اندازه کافی ذخیره سازی شده و کمبودی در این بازار وجود ندارد، ضمن اینکه نظارت ها بر بازار به نحوی صورت خواهد گرفت تا سودجویان اجازه افزایش قیمت و اجحاف به مردم نداشته باشند.

به گفته خسروتاج، تناژ مناسبی از سیب و پرتقال ذخیره سازی شده اما میزان آن اعلام نمی شود تا سودجویان اجازه برنامه ریزی در مورد قیمت را نداشته باشند، این در شرایطی است که میوه به اندازه ای ذخیره سازی شده است که چنانچه برخی بخواهند بر روی قیمت سوداگری داشته باشند، جلوی آنها گرفته شود.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم