یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خانه » عمومی و متفرقه » عیدی ۹۳ همراه اول به مشترکین

عیدی ۹۳ همراه اول به مشترکین

عیدی ۹۳ همراه اول به مشترکین

به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و در بیستمین سال فعالیت همراه اول، این اپراتور به همه مشترکین خود هدیه می دهد.

از ابتدای سال جدید تا پایان روز چهارشنبه ۱۳ فروردین ماه ۹۳، کلیه ۵۷ میلیون مشترک دائمی و اعتباری همراه اول می توانند در طرح رایگان این اپراتور ثبت نام کنند و از ۲۰ هزار ریال اعتبار داخل شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) بهره مند شوند.

بر اساس این گزارش، ثبت نام مشترکین از طریق ارسال عدد ۴۴ به سرشماره ۱۱۱ و یا شماره گیری کد دستوری #۴۴*۱۱۱* امکان پذیر است. پس از ارسال، پیامکی با مضمون «مشترک گرامی، نوروز ۹۳ مبارک. عیدی ۲۰ هزار ریالی همراه اول (داخل شبکه) برای شما فعال گردید. مهلت استفاده تا ۱۳/۱/۹۳ می باشد.» برای مشترکین ارسال می شود.

این گزارش می افزاید: پس از دریافت عیدی ۲۰ هزار ریالی، امکان استفاده از آن در کارکرد داخل شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) برای مشترک امکان پذیر است. امکان خرید بسته، استفاده از خدمات ارزش افزوده، تماس رومینگ و خارجه با این اعتبار امکان پذیر نیست.

مشترکین دائمی از طریق شماره گیری کد دستوری #۴۴۹*۱۱۱* و مشترکین اعتباری از طریق شماره گیری کد دستوری #۱۱*۱۴۰* می توانند از باقیمانده اعتبار خود مطلع شوند.

طبق این گزارش امکان ثبت نام و دریافت بسته تنها برای یکبار و فقط در ایام نوروز امکان پذیر است.

 

۵۷ میلیون مشترک همراه اول می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات عیدی ۲۰ هزار ریالی خود که جمعاً ۱۱۴ میلیارد تومان می شود، به پرتال همراه اول به نشانی www.mci.irمراجعه کنند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


دانلود آهنگ جدید
استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز