برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » عمومی و متفرقه » دعای بخت گشایی و ازدواج سریع

دعای بخت گشایی و ازدواج سریع

دعای بخت گشایی و ازدواج سریع

دعای بخت گشایی و ازدواج سریع ذیل بسیار مجرب است. برای کسی که دوست دارد بزودی ازدواج کند و بخت نیک داشته باشد این دعا را ورد زبان سازد و بر آن مداومت نماید به زودی به مراد خود خواهد رسید:
بعد از نماز صبح ۹۹ بار بگوید: یا حنان یا منان. و سپس بگوید:


اللهم یا حَنّان یا مَنّان صَلَّی عَلىٰ محمدٍ و آل ِمحمد و تَحَنَّنْ عَلَیَّ و مُنْ عَلَیَّ بِإِمْرَأَةٍ مُؤمِنَةٍ (رَجُل ٍ مُؤمن ٍ) تَحْفَظُنی و أحْفَظُها إِنَّکَ إذا تَحَنَّنْتَ وَمَنَّنْتَ عَلىٰ أَحَدٍ رَحِمْتَهُ یا رَؤفُ یا رَحیم.

خدایا ای بسیار مهربان ای بسیار منت نهنده درود فرست بر محمد و آل محمد و بسیار مهربانی کن و بسیار منت گذار بر من به زنی ( همسری ) مومنه ( اگر مردی برای بدست آوردن زن میخواند بگوید زنی مومن ) و

( اگر زنی این دعا را برای بدست آوردن شوهر میخواند بگوید مردی مومن )

حفظ کند مرا و حفظ کنم او را بدرستی که تو وقتی بسیار مهربانی میکنی و منت میگذاری بر یکی ( کسی ) مورد رحم و عطوفت قرار میدهی او را . ای بسیار مهربان و ای بسیار بخشنده .

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سوال از محضر آیت الله بهجت(ره): چند سال است که در کارهایم دچار مشکل می شوم که راهها به رویم بسته می شود، از جمله در زمینه اشتغال و ازدواج، و هرچه از خدا طلب یاری می کنم، راه مساعدی گشوده نمی شود؟
    پاسخ آیت الله بهجت(ره): بسمه تعالی – زیاد از روی اعتقاد کامل بگویید:(استغفر الله)، هیچ چیز شما را منصرف نکند غیر از ضروریات و واجبات تا کلیه ابتلائات رفع شود، بلکه بعد از رفع آنها هم بگویید، برای اینکه امثال آنها پیش نیاید، و اگر دیدید رفع نشد، بدانید یا ادامه نداده اید، یا آنکه با اعتقاد کامل نگفته اید. والله العالم.(به سوی محبوب،ص83)
    همچنین یکی از شاگردان آیت الله بهجت(ره) از قول ایشان نقل می نمودند که برای همسر یابی و ازدواج کردن، باید در روز جمعه یک ساعت قبل از اذان ظهر، نماز جعفر طیار را که در مفاتیح آمده بخواند و در سجده این نماز با تضرع و زاری از خداوند بخواهد تا گشایش در امر ازدواجش ایجاد نموده و همسری مناسب نصیبش فرماید و با اذان ظهر جمعه این نماز را به پایان رساند. و هر جمعه این نماز را تکرار نموده و انجام دهد. تا انشاء الله به نتیجه برسد.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم