لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » دانلود » برنامه اندروید ویکی لایتنر کافه بازار

برنامه اندروید ویکی لایتنر کافه بازار

قیمت این برنامه 10.000تومان است که باید از طریق نرم افزار بازار تهیه نمایید

برنامه اندروید ویکی لایتنر کافه بازار

به نام خدا
جعبه لایتنر، یکی از موثرترین ابزارهای یادگیری و آموزش بر اساس تکرارهای منظم است که باعث سازماندهی و مدیریت حافظه شده و مطالب را از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت منتقل می کند.

با یادگیری به این شیوه، برای هر مطلب تنها به اندازه مورد نیاز وقت صرف خواهید نمود و تحولی شگرف در یادگیری شما ایجاد خواهد شد.

نرم افزار ویکی لایتنر، تمامی مراحل کار با جعبه لایتنر فیزیکی را شبیه سازی کرده و شما را از پیچیدگی های کار با آن رها می سازد.

هدف ویکی لایتنر آفرینش و انتشار جهانی مجموعه مطالب گوناگون در زمینه های مختلف به تمامی دنیاست.

این نرم افزار یک شبکه آموزش مجازی بر اساس روش لایتنر ایجاد می کند که با همکاری افراد داوطلب توسعه می یابد. هر کسی می‌تواند از محتویات غنی آن استفاده نموده و دیگران را در دانش خود سهیم نماید و یا مطالب سایرین را بهبود بخشد.

اطلاعات موجود در ویکی لایتنر به دو دسته خصوصی و عمومی تقسیم می شوند. کاربران می توانند بدون هیچ محدودیتی مطالب خصوصی جدید ایجاد کرده و آنها را به دلخواه خود تغییر دهند.
اما ایجاد و تغییر مطالب عمومی باید در قالب درخواستهایی به سرور ارسال شده و توسط مدیر محتوی بررسی شود. این درخواستها، در صورت فراهم بودن اتصال اینترنتی، بصورت یکجا ارسال شده و همزمان مطالب جدید نیز دریافت می شوند. بنابراین نیازی به اتصال دائم به اینترنت وجود نداشته و کاربر می تواند از تمامی امکانات برنامه بصورت آفلاین استفاده کند.

مطالب موجود در ویکی لایتنر در قالب مجموعه فلش کارتهایی در زمینه های مختلف مانند ٥۰٤، ١١٠٠، GRE، TOEFL، IELTS، Oxford، حل جدول، متون حقوقی، اطلاعات پزشکی، و … ارائه می شوند.

یکی از ویژگیهای جذاب ویکی لایتنر که تاثیر بسزایی در فراگیری مطالب و ایجاد ماندگاری بیشتر در ذهن کاربر دارد، آموزش با استفاده از مثال و آموزش با بکارگیری حافظه صوتی و تصویری کاربر است.
هر فلش کارت می تواند علاوه بر متون سوال و جواب، حاوی مثال، صدا و تصویر نیز باشد.

کاربران می توانند در مورد محتوای هر کدام از مجموعه فلش کارت های موجود در ویکی لایتنر اظهار نظر و امتیاز دهی کنند. این نظرات می تواند باعث ارتقا سطح کمی و کیفی مجموعه ها شده و در شناسایی مجموعه های غنی و ارزشمند موثر باشد.

ویکی لایتنر امکان ارتباط با کلیه لغتنامه های ویکی واژه را دارد و کاربر می تواند با استفاده از امکانات ویکی واژه، لغت های مورد نظر خود را به فلش کارت تبدیل کند.
http://www.wikivajeh.ir

راهنمای جامع ویکی لایتنر:
توضیحات کامل در رابطه با نحوه کار با برنامه و گرفتن ورودی از اکسل در راهنمای برنامه به آدرس زیر موجود است:
http://wikileitner.ir/help

بهتر است خروجی CSV را از طریق اکسل ایجاد کنید. در صورتیکه از حروف فارسی استفاده می کنید باید فایل نهایی را دومرتبه با notepad باز کنید و گزینه Save as را از منو انتخاب کنید و مقدار Encoding را بر روی UTF-8 قرار دهید.

راهنمای استفاده:

* صفحه اصلی ویکی لایتنر از دو مخزن که در کنار هم قرار دارند، تشکیل شده است. مخزن سمت راست حاوی مجموعه کارتهای محلی و مخزن سمت چپ حاوی مجموعه کارتهای ابری است. برای مشاهده هر کدام از این مخازن می توانید صفحه را به سمت راست یا چپ بکشید.

* مخزن ابری مکانی است برای نمایش مجموعه کارتهای موجود بر روی سرور که امکان دانلود، مشاهده نظرات کاربران و جزئیات هر کدام از مجموعه ها را برای شما فراهم می کند. با انتخاب هر کدام از مجموعه ها در این مخزن، مجموعه مد نظر دانلود می شود. همچنین می توانید بر روی مجموعه دلخواه لمس طولانی نموده تا شاهد تمامی انتخابهای ممکن باشید.

* مخزن محلی مکانی است برای نگهداری و نمایش مجموعه کارتهایی که خودتان ساخته و یا دانلود کرده اید، و در حال فراگیری آنها هستید. با انتخاب هر کدام از مجموعه ها در این مخزن وارد فرآیند آموزش بر اساس روش لایتنر می شوید. همچنین می توانید بر روی مجموعه دلخواه لمس طولانی نموده تا شاهد تمامی انتخابهای ممکن بر روی آن مجموعه باشید.

* با انتخاب هر کدام از مجموعه کارتهای مخزن محلی شاهد لیستی از تمامی فلش کارتهایی که در مرحله یادگیری قرار دارند، خواهید بود. برای مشاهده سطوح مختلف لایتنر می توانید این صفحه را به سمت چپ بکشید.

* بعد از یادگیری هر کلمه، کلمه مربوطه از لیست یادگیری حذف می گردد و پس از گذشت یک روز، برای مرور مجدد، در سطح اول لایتنر نمایان می گردد.

* فلش کارتی که در سطح اول قرار دارد، در صورت مرور موفق، از این سطح حذف شده و پس از گذشت دو روز مجدداً در سطح دوم قابل مشاهده خواهد بود. به همین ترتیب زمان برای نمایش در سطوح بعدی دو برابر خواهد شد.

* در صورت مرور ناموفق هر کلمه، آن کلمه از سطح فعلی حذف شده و بنا به انتخاب کاربر در تنظیمات برنامه، به یک سطح پایین تر و یا به سطح اول منتقل می شود. برای مثال، مرور ناموفق کلمه ای که در سطح پنجم قرار دارد، در صورت انتقال به سطح چهارم، منجر به نمایش آن کلمه پس از گذشت هشت روز در این سطح خواهد شد.

* با انتخاب هر کدام از فلش کارتها در سطح یادگیری و یا سطوح دیگر، کلمه و معنای آن بهمراه مثال، صدا و یا تصویر احتمالی جهت آموزش و یا مرور نمایش داده می شوند. در این حالت، با کشیدن صفحه به سمت راست و چپ می توانید کلمات قبلی و بعدی موجود در سطح انتخابی را مشاهده کنید.

تغییرات اخیر
– ارائه ویجت جذاب جهت مرور فلش کارتها (در صورت عدم مشاهده ویجت، برنامه را به حافظه داخلی منتقل کنید)
– قسمت پشتیبان گیری، ارسال و بازگرداندن پشتیبان (همراه با یک روش انحصاری برای ارسال فایلهای پشتیبان)
– افزودن سطح آموخته شده ها به سطوح فعلی
– تعبیه دکمه “بلد بودم” در مرحله یادگیری: انتقال مستقیم کلمه به مرحله آموخته شده ها
– تلفظ طبیعی آنلاین (خودکار، آنلاین، آفلاین)
– عدم تلفظ شماره کلمات و دروس توسط موتور گفتار

1.4.6:
– حل مشکل جزئیات
– نمایش میزان پیشرفت در یادگیری مجموعه ها

1.4.5:
– امکان انتخاب مکانیزم یادگیری در تنظیمات برنامه
– جلوگیری از اضافه شدن کلمات تکراری که از ویکی واژه اضافه می شوند

1.4.4:
– امکان ورود فلش کارتها از طریق فایل excel با فرمت CSV
– اعلام آمار تغییرات بعد از همگام سازی و
– تغییر مبنای محاسبه زمان ها براساس روز (قبلا بر اساس ساعت بود)
– اعلام تغییرات سمت سرور مجموعه های دانلودی در ابتدای ورود
– اضافه کردن توضیحات، تعداد دانلودها،تعداد کارتها و … به صفحه جزئیات
-نمایش امتیاز هر مجموعه در صفحه اصلی و صفحه جزئیات
-انتخاب زبان پیش فرض انگلیسی برای tts
-افزایش سرعت بارگذاری برنامه

1.4.2:
– امکان تلفظ کلمات انگلیسی فاقد تلفظ طبیعی، توسط گوشی
– امکان نمایش مجدد راهنمای تعاملی
– اصلاح فونت برای نمایش کاراکترهای فونتیک و لاتین توسعه یافته
– امکان ارائه توضیحات برای هر مجموعه

دسترسی‌ها
خواندن کارت حافظه
ضبط صدا
کنترل لرزش
مشاهدهٔ اتصالات شبکه
خواندن وضعیت تلفن و شناسه
یافتن حساب‌ها در دستگاه
دسترسی کامل به اینترنت
تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه

از طریق بارکد خوان کافه بازار

wikilitner-dl

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم